DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 18. prosince 2015

Home » » Minirecenze/minireview - ABYSMAL LORD - Disciples of the Inferno (2015)

Minirecenze/minireview - ABYSMAL LORD - Disciples of the Inferno (2015)


ABYSMAL LORD - Disciples of the Inferno
CD, LP 2015, Hells Headbangers Records


Hnus, špína, plesnivina, zatuchlina, neskutečný zápach dlouho nevětraných hrobů. K tomu klasický, velmi tradiční, zádušní zvuk. Tohle všechno obsahuje prvotina amerických black deatherů ABYSMAL LORD. Sedím si tak, přidávám volume a říkám si, že takhle se hrálo někdy v pravěku. Na albu nenaleznete žádné líbivé melodie, nikde není patrný jakýkoliv náznak přívětivosti. Jenom a jenom čisté zlo. Pro někoho to bude asi už opravdu moc "staré", ale pro nás, hudební archeology se bude jednat o desku, zahranou ve stylu BEHERIT, BLASPHEMY, PROCLAMATION, GRAVE RITUAL, TAITANBLOOD, HELLGOAT a celé řady dalších temně černých kapel. Tohle je přesně nahrávka, kterou když pustíte svým kamarádům, kteří si hrají na "velké drsné metalisty", tak utečou pryč jako krysy před jedem. Bude to na ně příliš obskurní, nepřitažlivé, možná i jednoduché. 

ABYSMAL LORD se stávali mými společníky nejčastěji ve chvílích, kdy jsem měl sto chutí za sebou zaklapnout víko a zmizet navěky do podzemí. Album způsobuje šílenství! To nám zapomněl label na CD napsat. To zlo, zde znázorněné extrémním black death metalem, se tentokrát pomalu plazí, šeptá, přetvařuje se. Tady už se nejedná o žádný jed, známý z čarodějných knížek, ale o čistou esenci špatnosti, nihilismu. Společná setkání připomínají podání ruky krvelačným kreaturám. Když jsem kupříkladu chodil se sluchátky na uších cestou ráno do práce, stíny v bočních uličkách se začínaly nebezpečně pohybovat. Těch představ, různých zrůd, maniaků, čekajících s lesklou čepelí za rohem, bylo najednou obrovské množství. A to všechno přesto, že v dnešní době už musí na mnohé posluchače nahrávka působit až nepatřičně. Jenže ona opravdu není z tohoto světa. Patří do jiného, do dávných dob, kdy ještě špína vítězila nad melodií.

Vítejte v pekle! "Disciples of the Inferno" je albem, které v něm bylo nahráno. Je ošklivé, zlé, nechutné a je z něj cítit záhrobí na sto metrů. Vezměte několik tun nihilismu, rozdrťte ho kladivem a přidejte tmu. Doplňte špinavé melodie, vokál připomínající právě probuzené monstrum a potom získáte nějakou představu o tom, kdo jsou ABYSMAL LORD. Tahle nechutná kreatura nám letos přináší svoje první dlouhohrající album. Je plné starého black death metalu, který musí dělat dobře snad každému fanouškovi Hádovi říše. Nad skladbami se vznáší plesnivá nálada dávných časů. Nahrávka, kterou je vhodné pouštět na okultních seancích. Pokud máte chuť na výlet do podzemí, buďte vítáni. Jen upozorňuji, že není cesty zpět! Reálný black death metal, který je ryzí jako samotné zlo! Hodně krutá deska!
Asphyx says:

Welcome in hell! "Disciples of the Inferno" is an album that was recorded there. It is ugly, evil, disgusting, and the beyond is smelt from hundred meters. Take a few tons of nihilism, smash it with a hammer and then add the darkness. Fill dirty melodies, vocals reminding awakened monster and then you get some idea, who is ABYSMAL LORD. This disgusting creature brings us its first full-length album. It is full of old black death metal that can do well perhaps to every fan of Hades. Above the tracks there is moldy mood of the past floating. Good opportunities for playing of this recording are the occult seances. If you fancy a trip to the underground, welcome. Just caution, there is no way back! Real black death metal, that is  pure as evil! Very cruel album!

Share this games :