DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 25. února 2016

Home » » Minirecenze/minireview - DEFORMATORY - Malediction (2016)

Minirecenze/minireview - DEFORMATORY - Malediction (2016)


DEFORMATORY - Malediction
CD 2016, CDN Records

Povstávají noví a noví technicko death metaloví bojovníci, kteří se nás snaží přesvědčit o tom, že v brutalitě, komplikovanosti a zběsilosti se ukrývá ta jediná ryzí pravda. Některým se to daří na výbornou, jiní jsou solidní a zbytek jen paběrkuje. Podobných kapel je v současnosti obrovské množství a konkurence je opravdu veliká. Kanadští DEFORMATORY mě doslova rozsekali. Lehká inspirace CRYPTOPSY, ORIGIN, DYING FETUS a samozřejmě SUFFOCATION a DEEDS OF FLESH. K tomu vlastní stažený obličej, tuny nápadů v jedné skladbě, složité, košatě náročné motivy, smrt a utrpení. Svým způsobem se jedná o dokonalé dílo. A to tentokrát nejen v rámci stylu. Kanaďané v sobě mají ještě něco navíc, zajímavého, co vás přišpendlí k přehrávači, pohraje si s vámi, naseká na malé kousíčky a spláchne do odpadní stoky.

Album má neskutečný tlak, je to smršť, právě se vzdouvající tsunami. Spousta ostrých riffů narovnaných vedle sebe s citem a nadhledem. Líbí se mi jak energie, tak parádní zvuk celé nahrávky. Je to komplikované jako nějaký složitý rébus, ale po čase začnete rozplétat jednotlivé motivy, necháte si je zarývat do hlavy a řekněme po desátém poslechu budete mít co dělat, abyste vydrželi vůbec sedět. Má to grády, to vám tedy povím. Z téhle hudby doslova čiší inteligence na všechny strany. Vaše přívětivost pro brutalitu v muzice je sice nutností, ale tohle v pořadí druhé dlouhohrající album má v sobě vše, co má kus zahnívajícího masa mít. Několik kilo svíjejících se červů, texty proti náboženství, politice, odhodlání, určitý vnitřní náboj a mistrovsky zvládnuté nástroje. A ještě navíc se to celé hrozně dobře poslouchá!

"Malediction" je povinností pro všechny fanoušky brutálního a technického death metalu. Kanadští maniaci totiž nahráli album, které je zběsilé jako samotné šílenství. Velké množství nápadů v jedné skladbě, maniakální výraz, vynikající celkový sound. DEFORMATORY vám zaseknou přímo do obličeje riffy ostré jako nabroušená sekyra. Je to masakr, je to spousta energie a síly, napěchovaných na hudební nosič. To vše zahrané s nadhledem, samozřejmostí a inteligencí. DEFORMATORY jsou pro mě velmi krutým překvapením. Tahle nahrávka může způsobit vlnu tsunami! Výborně! Doporučuji všem krvelačným šelmám!Asphyx says:

"Malediction" is the must for all fans of brutal and technical death metal. Canadian maniacs recorded an album, which is furious like madness itself. A lot of ideas in one song, manic expression, excellent overall soundDEFORMATORY will sink sharp riffs into your face like sharpened ax. It's a massacre, there're a lot of energy and strength, stuffed on musical medium. All played with grace, intelligence and naturallyDEFORMATORY are for me very cruel surprise. This record can cause a tsunami! Well done! I recommend to all bloodthirsty beasts!

Share this games :