DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 24. února 2016

Home » » Minirecenze/minireview - TERROR - Legion of Gore (2016)

Minirecenze/minireview - TERROR - Legion of Gore (2016)


TERROR - Legion of Gore 
7" EP 2016, Hells Headbangers Records


Králové demo nahrávek, američtí thrash deatheři TERROR, nás letos poctili dalším ze svých krátkých kousků smrti. Na albu najdete dvojici ostrých, nekompromisních a plesnivých songů, zahraných ve stylu NUNSLAUGHTER, SACRIFICE, RIGOR MORTIS. Zkrátka a dobře, záležitost pro staré poctivé fanoušky thrashe, který se kdysi hrával s odhodláním a nadšením. Je to retro jako řemen, ale u kapely hrající od roku 1986 je to tak nějak pochopitelné. Všude už se se dávno hraje v jiném rytmu a s jiným zvukem, ale TERROR si zachovali svůj jasný a rozpoznatelný špinavý ksicht. Kapele očividně prospěla obměna sestavy. Působí teď jako politá mrtvou vodou. Nechybí mi zde vůbec nic. Naopak, rochním si v téhle hudbě jako archivář v právě objeveném starém spise. 

Dva songy plné pekla připomínají hřeby, kterými byl kdysi Kristus přibit do svých dlaní na kříž. Jen s tím rozdílem, že tentokrát visí hlavou dolů, řve nenávistná slova a svíjí se v křečích plných pomsty. Cítím z TERROR tu správně "nasmrádlou" síru. Legie, poslaná ze samotného záhrobí ničí vše živé, spaluje nás spravedlivým ohněm a my jen vyděšeně koukáme ze svých úkrytů, cože se to tady děje. Zde se hraje podle starých, poctivých postupů, způsobem, který bude vyhovovat všem postarším a poctivým maniakům. Pokud máte v muzice rádi plesnivinu, hnilobu, exhumaci starých pořádků, jste tu správně. Oprašte svoji džínovou bundu, zavzpomínejte na dávné časy a otočte hlasitost na maximum. 

Legendární špinaví thrasheři TERROR mezi nás vyvrhli pořádně plesnivou mršinu. Ostrý, nekompromisní thrash s morbidními melodiemi, krutostí a silou. Pokud máte rádi staré, dobré poctivé časy, budete určitě spokojeni jako já. Řeže to, pálí to a kope jako splašený kůň. Dva songy, připomínající údery pěstí do obličeje. Americká thrashová kreatura se opět probudila, aby nás spálila černým ohněm. Už vás někdo někdy bodl rezavým nožem do břicha? Pocity jsou při poslechu hodně podobné. Thrash metal, který řeže jako sekáček na maso! Velmi dobře!
Asphyx says:

The legendary dirty thrash TERROR casted up among us a really moldy carcass. Sharp, uncompromising thrash with morbid melodies, cruelty and power. If you like old good honest times, you will definitely be satisfied as me. It cuts, burns and kicks  like a runaway horse. Two songs reminding punches to the face. American thrash creature woke up to burn us with black fire. Have you ever been stabbed with a rusty knife into the belly? Feelings are very similar when listening. Thrash metal that cuts like a cleaver! Very well!

Share this games :