DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 13. dubna 2016

Home » » Minirecenze/minireview - RAGEHAMMER - The Hammer Doctrine (2016)

Minirecenze/minireview - RAGEHAMMER - The Hammer Doctrine (2016)


RAGEHAMMER - The Hammer Doctrine
CD 2016, Pagan Records

Hello bastards! Prosím vás, vezměte někdo krumpáč a lopatu, já mám s sebou nějaké to pivko a i láhev něčeho ostřejšího. Dnešní black thrashová party se bude odehrávat v našem novém klubu s názvem "Márnice". Je hned vedle bývalého hřbitova a troufám si tvrdit, že rozhodně zklamáni nebudete. Polští maniaci RAGEHAMMER za to rozhodně umí vzít. Jejich debut ve stylu starých dobrých DESASTER, NIFELHEIM, AURA NOIR, SODOM, CEMETERY LUST, DEMOLITON HAMMER, HELLHAMMER, EXODUS a podobných špinavců je peckou mezi oči! Žádné (víte co) s mladou paní! Jen čirá, překapaná energie a tma. Nic nového v podzemí, ale rozhodně perfektně zahrané, chytlavé, masakrující. Hlavně nic neřešte, dejte si pivo, vezměte kolem ramen svoji nejoblíbenější dívku a pojďte zapařit na starých hrobech. Come on!

A už jsme tady. Jedna moc pěkná holka tančí na stole, RAGEHAMMER právě přeřadili na další rychlostní stupeň a pod nohama nám praskají staré lebky. Má to drive, má to sílu, má to v sobě nahrubo nasekanou nenávist. Neučesaný thrash v kombinaci s blackem, musí dělat dobře snad každému, kdo ještě nerezignoval na pravý nefalšovaný a reálný metal. Takže přátelé, vytáhněte staré džínové bundy, opravte si nášivky a vyrazte s těmito Poláky na pořádnou pařbu jako za starých časů. Nechtějte ale žádné rozjímací ani komplikované chvilky. Na to tady není čas. Hergot, to kope, musím si dát další pivko! Někdo zdá se zase odjistil rezavý vlak plný ostrých riffů, odhodlání a nekompromisního přístupu k věci. Mám to takhle moc rád, u podobné hudby s chutí a často relaxuji. 

"The Hammer Doctrine" je takovým špinavým setkáním německé thrashové školy a norských blackových špinavců. Dohromady pak působí jako bourací kladivo, ničící všechno, co stojí kolem. Proti hudbě v tomto provedení nemám žádných námitek a připomínek. Podobný hnis mi koluje v krvi a zhušťuje ji do žhavého magmatu. Novinka je jako nějaká vzpomínka na staré dobré časy. Osmdesátá a devadesátá léta zase jednou naplno ožívají a RAGEHAMMER jasně dokazují, že se v těchto časech cítí jako piraňa v krvavé lázni. Black thrashové album, u kterého vám pukne hlava! Skvěle!


Asphyx says:

I feel like in a meeting with German thrashers, who have teamed up this time with Norwegian black metallers. They formed a deadly alliance that is singly responsible for the destruction of everything. This is exactly the kind of music that you have to continuously play over and over, until you become fatigued. Although the music is simple, seemingly ordinary but it matures over time as well just like a carefully matured corpse. Therefore, if you do not want to solve anything and you want to just relax a little bit and want to really thrash out your brains, I can only and only then recommend you these maniacs. Black/thrash massacre of the highest quality!

Share this games :