DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 27. května 2016

Home » » Minirecenze/minireview - BONE GNAWER - Canale Di Carneficina (2015)

Minirecenze/minireview - BONE GNAWER - Canale Di Carneficina (2015)


BONE GNAWER - Canale Di Carneficina
EP 2015, Metal Inquisition Records


Mezinárodní morbidní uskupení BONE GNAWER se loni ještě jednou vzepjalo ke kruté křeči a mimo alba "Cannibal Creamatorium" (recenze zde) vyvrhlo mezi nás, ubohé smrtelníky jedno pořádně ledové EP, Jedná se o čtyři zbrusu nové songy, které se na předešlé CD nevešly. Odehrává se na něm úplně stejné seversky death metalově laděné inferno, které od pánů Roggy (basa), Kam Leeho (zpěv), Ronnieho Bjornstroma (kytara) a Morgana Lieho (bicí) asi všichni očekávají. Studené melodie,  nějaký ten kanibalismus v textech, něco málo řeznického umění a hlavně až smutně laděných melodií. Taková Roggova klasika, dalo by se říct. Odsýpá to pěkně a díky krátké stopáži to nestihne nudit. Není to žádná hudba pro hudební kritiky, ale spíš perfektní kulisa k páteční pitce v katakombách.

Utíkám zimním lesem a cítím v zádech smrt. Dýchá mi na zátylek v podobě party rozzuřených kanibalů. Bojuji o holý život, stejně jako oni, jen s tím rozdílem, že já to nepřežiji. Přivázán ke kůlu, naporcován, sněden a převtělen v duše vítězných bojovníků. V dřívějších dobách zdá se běžný jev, dnes nechutný rituál. Spojení kanibalismu a death metalu se zdá být vzájemně velmi příjemné. Myslím, že se téhle skupině podařilo jasně vyjádřit své pocity a přenést chlad severského smrtícího kovu na CD. Hudba je to svým způsobem pestrá, jen musíte přistoupit na jejich hru. Oprostit se od běžného hodnocení a jen se nechat unášet krutými příběhy. Osobně jsem spokojen a vzpomínám na dobu, kdy jsem čítával dobrodružné romány. Té krve je v nich stejně jako na desce BONE GNAWER.

Poslední EP "Canale Di Carneficina" od  BONE GNAWER na mě působí jako ruka studené mrtvoly. Je ostré, bolestivé, kruté a šílené. Mám opravdu pocit, že jsem na setkání s kanibaly. Už se vaří voda na mé tělo! Čtyři kruté songy, čtyři hřeby do rakve. Při poslechu kolem ožívají krvelačná monstra. Death metal je zde klasický, tradiční, ale také pořádně chladný a plesnivý. Mám to takhle rád a tak jsem s nahrávkou spokojen. Death metalové album, u kterého na vás sáhne samotná Smrt!
Asphyx says:


The last EP "Canale Di Carneficina" from BONE GNAWER is like a hand of some cold corpse. It's sharp, painful, cruel and insane. I really feel that I'm on a meeting with cannibals. The water for my body is boiling! Four cruel songs, four nails in the coffin. When listening the bloodthirsty monsters are coming to life. Death metal here is classic, traditional, but also really cool and musty. I like it in this way and I'm satisfied with this recording. Death metal album where the Death itself can touch you!

http://www.metal-archives.com/bands/Bone_Gnawer/3540283236
https://www.reverbnation.com/bonegnawer
http://metal-inquisition.de/
Share this games :