DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 27. června 2016

Home » » Recenze/review - GRAVE DESECRATOR - Dust to Lust (2016)

Recenze/review - GRAVE DESECRATOR - Dust to Lust (2016)


GRAVE DESECRATOR - Dust to Lust
CD 2016, Season of Mist

Nastává noc oživlých mrtvol. Do kanónů je napěchována výbušná směs střelného prachu, death a black metalu, zahnívajícího masa a smrti. Prohlaste za nesvaté všechny, kdo se modlí na opačnou stranu. Brazilská formace GRAVE DESECRATOR se na dnešní večírek s nemrtvými hodí stejně, jako čistá košile pro zemřelého. Odněkud z nejskrytějších a nejtemnějších zákoutí podzemí vylezla jako had smrtihlav bájná příšera a začala kolem sebe stříkat jedovaté sliny. Rouháme se spolu s kapelou, tančíme na kostech padlých kněží. Hudba zní šerými chodbami a je patrné, že inspirace byla brána třeba u takových SARCOFÁGO, HOLOCAUSTO, MUTILATOR, PROCLAMATION, BLASPHEMY, SACROCURSE. Dobrá, černá společnost, co říkáte? Dejte si pozor, aby vám nezačaly kornatět žilní stěny. Natolik je zde hudba zlá a ošklivá. Nakažlivá a uhnilá, jako ruka mrtvoly trčící z hrobu. Kahany plné hořícího hnisu jsou rozestaveny do rudého pentagramu. Mračna se stahují a kolem začínají kroužit hejna krkavců. Ještě jste nezemřeli, ještě občas pohnete unaveně rukou. Je tak těžká. Vyklovají vám oči, zohaví měkké tkáně. Jste najednou jen obětí, vystřelenou z děla. Syrový zvuk dodává všemu na uvěřitelnosti, mokvající a čvachtající bicí připomínají chůzi v kalužích krve. Kdo bude další na řadě? Kdo bude uštknut a proklet, kdo uhranut touhle brazilskou bestií? Cítím při poslechu velkou tíhu na prsou. Motám se jako raněné zvíře v kruhu. Pohasínají oči hledící do tmy, uniká pomalu život z vašeho nebohého těla. Ano, hudba GRAVE DESECRATOR je podzemním vyjádřením posledních věcí člověka. Je průvodcem temnotou, je převozníkem přes řeku Styx. Jen místo mince zaplatíte jejich CD. "Dust to Lust" je čiré, jasně definované zlo. Pokud chcete vědět, co vás jednou čeká a nemine, nesmí vám chybět ve vaší sbírce ortodoxní černé muziky. Smrt je až hmatatelně blízko. Brána do pekla je otevřena, stačí jen vstoupit.


sumarizace:

Norští death black metalisté se svým druhým albem pokračují přesně tam, kde minule přestali. Jejich hudba je plná rouhání, špíny a tmy. U podobných alb je důležité, aby dokázaly navodit absolutní pocit zmaru, strachu a nekonečna. GRAVE DESECRATOR se to povedlo na výbornou. Procházím spolu s kapelou temnými chodbami opuštěného kostela, účastním se spirituálních seancí a obětuji samotnému Satanovi. Nahrávka je velmi uvěřitelná a připomíná nějakou hodně zlou modlitbu. Zavřete okna i dveře, přichází Belzebub! Svět nikdy nebyl tak zlý, temný a ošklivý, jako na Dust to Lust. Jsme jenom prach ve vesmíru, jsme ubozí tvorové, jsme prokletí. Black deathová deska s jasnou definicí zla! Velmi dobře!

Asphyx says:

This death black metal band from Brazil continues with this album exactly where the previous album ended. Their music is full of cursing, dirt and darkness. With this type of album it´s important to incite an absolute feel of ruin, fear and infinity. The GRAVE DESECRATOR did it exactly right! With this band I´m walking through dark hallways of deserted church and I´m participating spiritual séances and I´m sacrificing myself to the Satan. The record is very real and believable and it remains some kind of evil prayer. Close your windows and doors because there is the Beelzebub coming! The world has never been so cruel, dark and ugly as it is on Dust to Lust. We are just a dust in the universe, we are small creatures and we are accursed. Black death metal album with a clear definition of the evil. Very good!


Tracklist:
01. Intro (dust to lust)
02. Temple of abominations
03. Funeral mist
04. Gods of death
05. A witching whore
06. Host desecration
07. Anathema bloodlust
08. Bleed for worship
09. Memento mori
10. One more soul
11. Mephistophallus in occultopussy
12. Perpetual oath

Band:
Butcherazor "The Black Death" - Guitars/Voices Black Sin and Damnation - Guitars Élson "El" Necrogoat - Bass Márcio "Slaughterer' -Ausgebombt 

Share this games :