DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 29. srpna 2016

Home » » Recenze/review - BEWITCHER - Bewitcher (2016)

Recenze/review - BEWITCHER - Bewitcher (2016)


BEWITCHER - Bewitcher
12" vinyl 2016, Diabolic Might Records

Řízl jsem se nožem přímo to tepny. Krájel jsem na jemno kousky krvavého masa a teď se má červená tekutina prolíná se vším. Upadl jsem na zem, se stříkanci kolem a poddal se oddaně tomu, že konec nastane již brzy. Už v rauši ke mě přišel Duch nesvatý a pustil v mé kuchyni gramodesku oregonských black/speed thrash metalistů BEWITCHER. Mé poslední, již značně plesnivé, myšlenky patřily mému mládí. Z osmdesátých a devadesátých let je totiž cítit i muzika těchto šílenců. Jedná se přesně o ten pravý, nefalšovaný a pořádně zavánějící pokrm, který musí dělat dobře každému, kdo byl v dávných časech proklet metalovou špínou. Cítím, jak mi ze žil uniká život, ale odcházím s úsměvem, protože vím, že mě tam, někde za oponou našeho světa, čeká black/speed metalový ráj. Budeme tam pít do němoty spolu s BEWITCHER.

Říkali mi, abych nechválil Satana před večerem, že prý bych mohl být prokletý navěky. Jenže já už dávno jsem! Stejně jako BEWITCHER mám rád staré VENOM, DARKTHRONE, AURA NOIR, DESASTER i německé SODOM. Když už mám plné zuby počítačů, přechytralých mladíků v kvádrech, lidí, televize a vůbec všeho, zavřu se do svého pokoje, zatáhnu závěsy a pouštím si podobné kapely. Má duše je najednou lehká, osvěžená starobou a neskutečnou energií. BEWITCHER zvolili poctivý, reálný, prašivý přístup. Přiznám se, že jsem jim podlehl na první dobrou. Smrt se vznáší spolu s duchy našich předků všude kolem. Svíce už zase hoří. Tohle není hudba pro dnešní zmlsané slečinky, ale odjištěný vlak, hozený granát, odpíchnutá vysoká pec, po okraj naplněná žhavým železem. Pálí mě to, seká, drtí a najednou zjišťuji, že skáču po gauči s paroháčem vystrčeným krutě dopředu. A vůbec, dejte mi všichni pokoj, mám právě svůj black/speed/thrashový večírek! Bestiální zážitek!


sumarizace:

Špinaví black thrasheři BEWITCHER mezi nás vyvrhli pořádně plesnivou mršinu. Ostrý, nekompromisní thrash s morbidními melodiemi, krutostí a silou. Pokud máte rádi staré, dobré poctivé časy, budete určitě spokojeni jako já. Řeže to, pálí to a kope jako splašený kůň. Songy, připomínající údery pěstí do obličeje. Americká thrashová kreatura se probudila, aby nás spálila černým ohněm. Už vás někdo někdy bodl rezavým nožem do břicha? Pocity jsou při poslechu hodně podobné. Thrash/black/speed metal, který řeže jako sekáček na maso! Velmi dobře!


Asphyx says:

The dirty black/spped/thrash BEWITCHER casted up among us a really moldy carcass. Sharp, uncompromising thrash with morbid melodies, cruelty and power. If you like old good honest times, you will definitely be satisfied as me. It cuts, burns and kicks  like a runaway horse. Songs reminding punches to the face. American thrash creature woke up to burn us with black fire. Have you ever been stabbed with a rusty knife into the belly? Feelings are very similar when listening. Thrash/black/speed metal that cuts like a cleaver! Very well!


Bewitcher Track listing:
1. Bewitcher
2. Speed 'Til You Bleed
3. Sin is in Her Blood
4. Wild Blasphemy
5. Midnight Hunters
6. Harlots of Hell
7. Hot Nights, Red Lights
8. Black Speed Delirium
9. In the Night (The Cult Will Rise)

BEWITCHER are:
Unholy Weaver of Shadows & Incantations (Guitars, Vocals)
Infernal Magus of Nocturnal Alchemy (Bass, Vocals)
Diabolic Crusher of Hallowed Light (Drums)

Share this games :