DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 18. srpna 2016

Home » » Recenze/review - KOPROTOPSY - Eternal Extinction (2016)

Recenze/review - KOPROTOPSY - Eternal Extinction (2016)


KOPROTOPSY - Eternal Extinction 
CD 2016, vlastní vydání

Rituál vytažený až odněkud z knih o černé magii. Rituál na zabití nepřítele. Slyšte: Grimoirium Imperium:,,Jméno patnácté hodiny je Reranber,jenž je nejzlovolnějším duchem a zavraždí kohokoliv na tvůj příkaz. Reranber se objevuje jako princ v blyštivém zlatě držící černý meč." Nejprve je nutné získat vlasy, nehty, sliny a jiné části těla oběti. Vše rozdrtíme v hmoždíři, prolijeme voskem a vytvarujeme v postavu nepřítele. Pak buď proneseme zaklínadlo: ,,Já jsem On, veliký a mocný Bůh, ten jenž ví a zná. Já jsem Nyarla-Thot-Ep, jenž všemu dal jméno a proto ty jsi:..(jméno oběti)...a nechť není mezi voskem a masem žádného rozdílu! Y-hah, Iä Nyarlathotep! Sláva tomu černému s tisícem tváří!" a nebo si můžeme pustit novou desku francouzského tmáře Sainte Vermina, který odvede svým rituálním death metalem úplně stejnou práci.Nutno rovnou doplnit, že  "Eternal Extinction" není vůbec jednoduchou záležitostí pro poslech. Je hodně dlouhá, motivy se nekonečně opakují, jsou rozvláčné, ambientní, syrové a temně plynoucí. Nic, co by zajímalo většinu posluchačů. Připomíná  spíš opravdovou reálnou okultní seanci, než běžné album, tak jak jej známe. Pro společný zážitek i vyvolávání duchů zemřelých je nutné být správně naladěn na spiritualitu, otevřít mysl a vše vstřebávat nejlépe až po setmění. Nemá tak ani cenu k někomu tvorbu tohohle šílence přirovnávat. Jednak to moc nejde a jednak je lepší nechat na sebe vše působit bez jakýchkoliv předsudků. Vyzvedněte tedy raději z hrobu lebku prokletého mnicha, polibte ji přímo na pozůstatek úst. Pak budete naplněni správnou náladou. Svíce už zase hoří, stigmata krvácí a vzduchem se vznášejí duchové minulosti. Zvláštní, zajímavá okultní death metalová deska, která vás buď pohltí a zničí nebo zůstanete netknuti. Záleží jen na tom, zda správně vyřknete zaklínadlo. Osobně jsem moc rád, že se prodlužují stíny a album mi za určitých okolností velmi chutná.sumarizace:

KOPROTOPSY a jejich album "Eternal Extinction" mi připomínají nějakou hodně zlou a  ošklivou okultní seanci. Mocné kytarové motivy, hlas povolaný z temnot a skvělý zvuk. Ano, při poslechu mám opravdu pocit, že peklo existuje. Jasně a hmatatelně, jako na novince KOPROTOPSY. Tahle hudba by klidně mohla znít při uvítání zbloudilých duší při příchodu do podzemí. Oceňuji temnotu, všechny černé skladby i určitou nihilistickou náladu, kterou zde cítím z každého tónu. Obraťte všechny kříže směrem dolů, vyžeňte kněze z kostelů, už napáchali dost zla! Černé okultní death metalové album, které je cítit sírou! Inferno!

Asphyx says:

KOPROTOPSY and their album "Eternal Extinction" reminds me some very bad and ugly occult session. Powerful guitar motifs, voice called up from the darkness and great sound. Yes, when I 'm listening I really feel that the Hell exists. Clearly and tangibly like the news of KOPROTOPSY. This music could easily sound when the lost souls come in the underground. I appreciate the darkness, all black tracks and certain nihilistic mood that I feel from each tone. Turn all crosses down, expell the priests from churches, they've already done evil enough! Black occult death metal album that smells of sulfur! Inferno!


Tracklist:
01. Chaotic Transcendance
02. Bury the Faith
03. Death Supremacy
04. Contemplate the Cursed Totem
05. Mental Slaveries
06. Praise the Crushed Bones
07. Pestilence Invocation
08. Ressurection of the Shaman
09. Engraved into Ashes
10. Eternal Extinction

band:
SAINTE VERMINE - All instruments

Share this games :