DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 15. září 2016

Home » » Recenze/review - CARNAGE INC. - Fury Incarnate (2016)

Recenze/review - CARNAGE INC. - Fury Incarnate (2016)


CARNAGE INC. - Fury Incarnate
EP 2016, Transcending Obscurity Distribution (regional sub-label)

Povstali další thrash metaloví hrdinové. Opět byla pozvednuta vlajka k poctě rychlých melodií, zběsilého tempa a maniakálního řevu. Tentokrát až v indické Mumbai. CARNAGE INC.. Nováčci na scéně, kteří do toho řežou v osmdesátkovém stylu. Podobných kapel je dnes velké množství, zdá se, že duch oblečený v džínové bundě, s nášivkami na kapsách, stále žije. Indové moc dobře ví, jak na to. Nechybí jim energie, taková ta správná špína a hlavně obrovská porce nadšení. Problém vidím snad jen v jediné věci. Stejných smeček jsou na každém rohu stovky, ne-li tisíce. Mám tak před sebou album, které pobere a vstřebá asi jen ortodoxní fanoušek thrashe. Ostatní pokývají hlavou, párkrát prvotinu přehrají a půjdou od ní. "Fury Incarnate" není rozhodně špatným albem. Jen se musíte naladit na tu správnou vlnu a oprostit se od podobnosti se slavnými vzory. CARNAGE INC. rozhodně nepřinášejí nic nového ani převratného. Je ale hodně cítit, jak je hraní baví, jak si jej užívají. Cítím tady takový ten správný feeling a drive. Má to zkrátka sílu, má to grády. Nic nového pod sluncem ani měsícem, ale solidní a dobře odvedená práce. Sedím si, poslouchám, podupávám nohou a říkám si, že by to chtělo víc nápadů, alespoň kousek originálních melodií. Ale co? Která kapela dnes vůbec umí vytvořit v tomto stylu ještě něco nového? Pokud tedy máte chuť na pravý nefalšovaný indický thrash, tak neváhejte. Myslím, že budete tak na sedmdesát procent spokojeni, stejně jako já. 
sumarizace:


Haló, thrash maniaci! Znáte indickou thrash metalovou mašinu CARNAGE INC.? Pokud ne, tak to koukejte napravit! Jejich novinka "Fury Incarnate" je totiž krásnou ukázkou toho, jak by to mělo vypadat! Ostré riffy, dobré nápady, hutný vokál. Tahle muzika vám rozproudí krev v žilách. Máte rádi starý thrash metal? Tak neváhejte a jděte do toho po hlavě, stejně jako CARNAGE INC.! Old school underground thrash metal, který vám utrhne hlavu i s páteří!


Asphyx says:

Hello, thrash maniacs! Do you know the Indian thrash metal machine CARNAGE INC.? If you don't, put it right! Their news "Fury Incarnate" is a beautiful example how should it look like! Sharp riffs, good ideas, thick vocals. This music will enliven your blood in your veins. Do you love old thrash metal? So don't hesitate and go for it, like CARNAGE INC.! Old school thrash metal underground, which will blow off your head  even with the spine!


Track list:
1. Dawn
2. Defiled
3. Fury Incarnate
4. Day of Delirium
5. Ungod


Album Line-up:

Varun Panchal - Rhythm Guitar/Vocals
Navin Mudaliyar - Lead Guitar
Jason Dias - Bass/Backing vocals
Moinuddin Farooqui - Drums


Share this games :