DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 8. září 2016

Home » » Recenze/review - VOLTURYON - Cleansed by Carnage (2016)

Recenze/review - VOLTURYON - Cleansed by Carnage (2016)


VOLTURYON - Cleansed by Carnage
CD 2016, ViciSolum Productions

Běžím podzimním lesem a kolem cesty se válí mlha. Sem tam zaskřehotá nějaký pták, známý pod jménem krkavčím. Zahnu mezi temné podloubí borovic a málem se mi zastaví dech. Uprostřed pěšiny klečí několik postav, sehnutých, modlících se. Přistoupím blíže a zaječím děsem. Všichni jsou bez hlav. Otevře se přede mnou samotné peklo a pohltí mě navěky do svých spárů. Řádil zde nějaký maniak s pořádně nabroušenou motorovou pilou. Bez slitování, bez lítosti, s ďábelským šklebem ve tváři. Nálada nové (třetí) desky švédských VOLTURYON je velmi podobná tomu, co bylo možné spatřit na místě činu. Syrový, surový brutální death metal v klasickém provedení. K tomu hektolitry krve, utrpení a šílenosti.

+

"Cleansed by Carnage" vám vyčistí hlavu stejným stylem, jako to dělají/dělávaly CANNIBAL CORPSE, VOMITORY, INSISION. Je to agresivní brutální death metalová mlátička, která vás buď prvním říznutím do živého uhrane nebo ji ponecháte svému osudu. Nápady jsou zde velmi tradiční, někdy možná příliš předvídatelné, ale když já to mám takhle polopatě velmi rád. Je to řezničina přesně podle mého gusta. Sází se na hutný riff, na guturální vokál a drtivé bicí. Nic progresivního, ani objevujícího, ale spíš dlouho uleželá mrtvola, která právě vydala svoje svědectví. Oceňuji jak nasazení, tak velmi dobrý a čitelný zvuk i příjemně ortodoxní přístup. VOLTURYON jsou zkrátka buldozer, který vás smete z povrchu zemského. Užijete si spolu spoustu krvavé legrace a jako bonus vám bude do hlavy vypáleno logo kapely. No řekněte, co si přát víc?sumarizace:

Nové album VOLTURYON je nahrávkou, která je plná death metalového násilí. Je ranou mezi oči, nekompromisním materiálem, který vás rozdrtí. Kombinace krutých riffů, skvělého zvuku a obrovského tlaku dělá z novinky velmi bolestivou brutal death metalovou desku. Tohle je klasický, brutální death metal, který vám vymáchá obličej v kaluži plné krve. Žádné ústupky, žádný oddych. Jen kruté riffy, ostrý hlas a odpadající kusy vašeho těla. "Cleansed by Carnage" řeže jako motorová pila, která nejde zastavit. Naporcovat, pověsit na háky a po odkapání zahodit na hromadu! Všichni fanoušci klasického brutálního death metalu by měli zbystřit svoji pozornost. Ve Švédsku byla uvařena hodně krvavá kaše. Nahrávka působí jako srážka s pořádně rozjetým vlakem. Doporučuji všem hudebním patologům, všem fanouškům smrtícího masakru. Brutální death metalové album, které zabíjí na potkání! Skvělá morbidní práce!Asphyx says:

The new album by VOLTURYON is full of death metal violence. It´s a hit between eyes, uncompromising material which will smash you. This combination of cruel riffs, amazing sound and huge pressure makes this album a very hurtful brutal death album. This is a classic brutal death metal which will soak your face in a puddle of blood. No concessions, no rest. Just cruel riffs, sharp voice and falling pieces of your body. "Cleansed by Carnage" cuts like a power saw which is impossible to turn off. Carve it, hang it on hooks and discard it on a cluster after draining. All of those fans of the classic brutal death metal should pay attention. There has been cooked a very bloody mash in the Sweden. The album feels like a fast train accident. I would suggest it to all musical pathologists, all fans of death massacre. Brutal death metal album which kills everything, everywhere! Amazing morbid work!

Tracklist:
1. Pile of Human
2. To Starve You
3. Cleansed by Carnage
4. Swiping Salvation
5. Fungus Coat
6. Hinterkaifeck
7. Cocoon
8. The Perfidious Idol
9. The Capital of Perverse Punishment
10. Pleasure of Molestation (feat. Masse Broberg)

Band:
Alex Högbom - Vocals, Johan Gustafsson - Guitar, Andreas Olander - Guitar, Christian Netzell - Drums, Oskar Pålsson - Bass

Share this games :