DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 20. října 2016

Home » » Recenze/review - HELLISH GOD - Impure Spiritual Forces (2016)

Recenze/review - HELLISH GOD - Impure Spiritual Forces (2016)


HELLISH GOD - Impure Spiritual Forces
EP 2016, LORD OF THE FLIES RECORDS


Sepněte ruce v pentagramu, nakreslete tajné symboly krví na zeď. Rouhejte se, vzývejte temné síly! Předejte dalším generacím poselství z temné strany světa. Budete prokleti do desátého kolena a vaše duše nenalezne nikdy klid. Obraťte kříže směrem dolů, zapalte svaté ostatky. Hlavně si ale zachovejte klidnou mysl a čistou hlavu. Jinak propadnete peklu!

Stejně jako italští old school death metalisté HELLISH GOD, kteří nám na své prvotině "Impure Spiritual Forces" přinášejí esenci toho nejlepšího, co bylo v dávných smrtících časech stvořeno. Album je doslova stvořeno pro pochmurné podzimní večery, kdy venku prší a máte pocit, že vylezly ven duše dávno zemřelých. Ne, Italové nejsou světlonoši, ani progresivci, citují jen ze starých postupů, z dávných pergamenů, ve kterých stojí jen samá slova zkázy. Váš pohled nesmí být rozhodně pokřiven okem dnešní moderní produkce, jinak si tuhle směs hniloby nevychutnáte. V pekle se zase dějí věci, to vám tedy povím.
HELLISH GOD jsou bojovníci temných sil, vysláni na náš svět z podzemí, aby předali poselství ve stylu ABHORRENCE, DIABOLICAL, AZARATH. Trojice nesvatých se plně podřídila zlu, aby svoji hudbou, špinavým přístupem, odmítáním všeho dobrého v hudbě, zničila světlo černým plamenem. Novinky "Impure Spiritual Forces" si užívám tím víc, čím častěji ji poslouchám. Je pro mě věrným společníkem na procházkách podzemím. Také slyšíte ty skřeky plné utrpení? Cítíte smrad dlouho nevětraných kobek? Stačí jen pootevřít víko od rakve a vstoupit dovnitř. Zbytek za vás udělají nemrtví a HELLISH GOD. Temnota!


sumarizace:

Okultní death metalisté HELLISH GOD na svém novém albu jasně pochopili základní myšlenku zla. Album je napěchované tmou, špínou, hnisem. Připomíná nekonečnou bažinu, plnou hnijících utopenců. Každým dalším poslechem vás stahuje do svého nitra a vy máte sto chutí podlehnout nihilismu. Líbí se mi smutné vrstvy kytar i syrová nálada celé nahrávky. "Impure Spiritual Forces" je jako četba ze starých spirituálních knih. Plazí se pomalu jako had, čekající na svoji oběť. Během společných setkání jsem jako uhranutý, prokletý, vyhoštěný z tohoto světa. Procházím se záhrobím, nasávám šedivou atmosféru a těším se na každý další song. Death metal v tomto provedení bude dělat dobře všem, kdo mají rádi onen svět. Smrt je opravdu hodně blízko! Podává vám ruku a vy přijímáte. Tahle okultní seance se určitě povedla! Temná, death metalová nahrávka, která vyvolává duše dávno zemřelých. Skvěle!

Asphyx says:

Occult death metallers HELLISH GOD  clearly get the basic idea of ​​evil on their new album. The album is full of darkness, dirt and pus. it recalls the endless swamp full of rotting drowned bodies. It pull you down into its mind with each next listening and you want to go down the nihilism. I like sad sounds of guitars and raw mood of the record. "Impure Spiritual Forces" is like reading from the old spiritual books. It is crawling slowly like a snake waiting for its victim. During the common meetings I'm bewitched, cursed, expelled from this world. I'm walking in the beyond, I'm soaking up the grey atmosphere and I'm looking forward to the next song. Death metal in this way will do well to all who loves the other world. Death is really close! It gives you its hand and you take up. This occult seance was succeeded! Dark, death metal record, which invokes souls of long dead. Great!

Tracklist:
1. Sharey-Maveth
2. Impure Spiritual Forces
3. Triniconoclasm
4. Lustful Orgiastic Vestements


Current LINE-UP:

TYA: Lead Vocals
Michele Di Ioia: Guitars, Bass, Backing Vocals
Luigi Contenti: Drums

CONTACTS:

Band:

Label:
Share this games :