DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 21. října 2016

Home » » Recenze/review - HIGH PURITY - Mínus 13 Lumenů (2016)

Recenze/review - HIGH PURITY - Mínus 13 Lumenů (2016)


HIGH PURITY - Mínus 13 Lumenů
CD 2016, Bizarre Leprous Production

Nevím, jak to máte nastavené vy, ale já mám hudbu rozdělenou pro různé příležitosti. Kupříkladu brněnské grindery HIGH PURITY si rvu do hlavy odpoledne po práci, to abych si vyčistil hlavu před příchodem domů od přemíry nesmyslů a měl čistou mysl. Novinka "Mínus 13 Lumenů" má na mě ten správný bělostný vliv. 14 nekompromisních záseků, připomínajících valící se kamení, vám vypere mozek opravdu do čista. Nebudete potřebovat ani savo. Nadsázka, hudební šílenství, masakr vaší mysli. Tohle všechno jsou HIGH PURITY. Jsou splněny všechny náležitosti stylu a ještě přidáno něco málo zběsilosti navíc. 
Na novinku "Mínus 13 Lumenů" je nutné se dívat okem šíleného fanouška, pařícího dole pod pódiem, skákajícího na festivalu do davu lidí. HIGH PURITY hrají starý, ošklivý a neurvalý grind. Špinavé melodie doplňuje občas monotónní vokál, ale jinak si spokojeně podupávám nohou. Tohle album má ty správné chlupaté grindové koule a o to nám jde všem především. Nečekejte zázraky, ale výbrus je to vskutku velký. V extrémních chvilkách pánové sahají až na samou hranu "snesitelnosti" a je to jen dobře. Baví mě jezdit tramvají, koukat na ty zpruzelé ksichty  a plivat jim spolu s kapelou imaginární sliny zlosti do obličeje. Buďte grind, poslouchejte HIGH PURITY. Kulervoucí a zároveň přemýšlivý nářez!


sumarizace:

HIGH PURITY nám letos dodali pořádně prohnilý kus nakaženého masa. Propracované grindové skladby se vám zakousnou do hrdla, jako pořádně naštvaný pitbul. Tahle deska je jako apokalypsa lidské mysli, jako tsunami, jako krvavý masakr v nějaké opuštěné vesnici. Po poslechu nezůstane kámen na kameni a váš mozek bude vybělený jako čerstvě ohlodané kosti. Během setkání s deskou mě napadají slova jako šílené, extrémně morbidní, totálně energické. Jestli někdo dobře ví, jak to tady bude vypadat po jaderném výbuchu, tak to jsou právě HIGH PURITY! Pro mě osobně překvapení a příjemný grindový zážitek!


Asphyx says:

HIGH PURITY delivered a good piece of rotten infected meat. Sophisticated grind songs bite you into your throat, like really angry pit bull. This album is like the apocalypse of the human mind, like a tsunami, like a bloodbath in an abandoned village. When I'm listening the words like crazy, extremely morbid, totally energetic are coming into my mind. If someone knows how this place will look like after a nuclear explosion, so this is just HIGH PURITY! For me personally a surprise and nice grind experience! 

TRACKLIST:
1.Zničující učinky 02:17
2.Smrt v očích 02:03
3.Další dávka, lepší pocit 02:25
4.Strach 02:05
5.Zločinná mysl 02:17
6.Řekl vrah 02:33
7.Zloba 02:43
8.Zatracení 02:57
9.V pasti 02:16
10.Těžko říct 02:04
11.Do morku kostí 02:42
12.Zdrogovaný svět 01:41
13.Nehoda 01:43
14.Síla Ledovců 04:0

band:
bicí-Tom , basa-Luke , kytara-Ondra , zpěv-Mira 

Share this games :