DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

čtvrtek 13. října 2016

Home » » Recenze/review - TERRORAZOR - Abysmal Hymns Of Disgust (2016)

Recenze/review - TERRORAZOR - Abysmal Hymns Of Disgust (2016)


TERRORAZOR - Abysmal Hymns Of Disgust
CD 2016, Selfmadegod Records

Potřebuji restartovat! Jsem přehlcen informaci a řečmi chytráků. Mám všeho dost a musím se zavřít do svého pokoje, ukrýt se přes světem. Je nutný výmaz mého mozku. Nevím jak to máte nastavené vy, ale já jsem občas všeho přehlcený. "Ještě, že je tu muzika!": říkám si pokaždé a hledám v hromadě CD přišlých na recenzi něco pořádně ostrého. Němečtí TERRORAZOR byli velmi dobrou volbou. Jejich neučesaný grind/death je pro podobné chvíle jako stvořený. Kapela vydala své první dlouhohrající album po deseti letech plných EP a splitek. Už bylo na čase zničit dnešní zkažený svět. Dálková operace mého mozku může začít.
Už jsem to opravdu potřeboval, tu ráno kladivem mezi oči, podobnou, jako mi dávají REPULSION, TERRORIZER, SLAUGHTER, DEAD INFECTION, IMPETIGO, NAPALM DEATH, BLOOD. Má očekávání se splnila. TERRORAZOR mi nasypali přesně to, co jsem čekal a chtěl. Načerpal jsem pomocí nich novou energii, vyboural v opuštěném domě pár zdí kladivem a palicí. Nečekejte zázraky, tohle je louh ve vašem chřtánu, kyselina v očích, smrt na jazyku. Nic pro slabé povahy. Album je bezesporu stereotypní a monotónní, ale já to mám takhle moc rád. Celý den přemýšlím, počítám - potřebuji něco jednoduchého, aby to působilo na první signální soustavu. Účel byl splněn. Jsem dočista čistý a zítra mohu znovu nastoupit do boje s větrnými mlýny. Ještě že existují podobné skupiny. Jinak bychom měli hlavy dávno zavařené. "Abysmal Hymns Of Disgust" je hodně surová dobrota, to vám tedy povím.


sumarizace:

Album "Abysmal Hymns Of Disgust" je nahrávkou, která mě přenesla do nějakého hodně morbidního hororového filmu. Všechny postavy spolu s muzikou doslova ožívají před očima. Hudba je to krutá, nekompromisní, šílená a plná energie. TERRORAZOR dostáli svému dobrému jménu a předhodili nám pořádně mrtvolný kousek masa. Songy jsou plné špíny, lidského hnusu. Jsem jimi pohlcený od začátku do konce. Bestie opět promluvila. Mocně a hlasitě. Mokvají mi znovu staré rány, jsem ztracený ve víru ostrých riffů. Tahle deska připomíná setkání s vlnou tsunami. Smete vás, rozdrtí, rozmačká, rozseká a vy budete mít co dělat, abyste se dali vůbec dohromady. TERRORAZOR hrají tak, jak to umí nejlépe. Postaru, s velkým feelingem a drivem. Ocení asi spíše starší posluchači, ale to vůbec nevadí, tohle album má v sobě velkou sílu. Grind/death metalová nahrávka, která vám utrhne hlavu! Skvělá práce!


Asphyx says:

The album "Abysmal Hymns Of Disgust" brought me to some kind of very morbid horror movie. Every character and the music just becomes alive in front of your eyes. The music is cruel, uncompromising, crazy and full of energy. TERRORAZOR comply with their good name and they throw out dead piece of a meat. These songs are full of dirt and human filth. I am full of them from the beginning to the end. The beast had spoken again. Mightily and loudly. My old wounds are weeping and I am lost in the whirl of lost riffs. This album feels like a tsunami wave. It will sweep you away, smash you, crush you and you will get through a lot of pain to get back together. TERRORAZOR play the best they know. It is old school with a great feeling and drive. This album will be probably more appreciated by old fans. However, it doesn´t matter and for me this album has a great power. Grind/death metal record which will cut your head off! Great job!


Tracklisting:
Tracklisting:
01. The Fouling
02. Black Ash
03. Underground Shame
04. Trampling Down The Vermin
05. Altar Of Obscenity
06. Inhale Death
07. No Salvation
08. Dead Body Delight
09. Vomit Upon The Cross
10. Fucking Whore, Ending In Gore
11. Orgy Of Luxuria
12. Primitive Reaction
13. Pain Addiction / Praise The Suffering
14. Maggots In Your Head
15. ... From The Graves
16. In Deaths Cold Grip
17. Defilement Of All Beauty
18. Nuclear Enlightment
19. Loss Of Temper

band:
Cryptkeeper - Vocals ; Avenger - Guitar/Bass ; Skullsplitter - Drums

Share this games :