DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 14. listopadu 2016

Home » » Recenze/review - APOSTLES OF PERVERSION - Revenge Beyond The Grave (2016)

Recenze/review - APOSTLES OF PERVERSION - Revenge Beyond The Grave (2016)


APOSTLES OF PERVERSION - Revenge Beyond The Grave
CD 2016, Pathologically Explicit Recordings

Z nebe začali padat mrtví ptáci, řeky se zbarvily krví shnilých ryb. Pár posledních jedinců se zdravým rozumem se ukrylo v podzemí a čekalo, jak to celé dopadne. Shořeli. Shořeli stejně jako všichni ostatní. Země zůstala svým vlastním spáleným a pokřiveným zrcadlem. Proroctví o konci světa se konečně naplnilo. Můžeme si za to sami, chovali jsme se poslední dobou hůř než zvířata. Bylo na čase začít znovu.

Podobné apokalyptické myšlenky mě při poslechu dlouhohrající prvotiny španělských brutalistů APOSTLES OF PERVERSION napadají nejčastěji. Jejich krutá hudba ve mě vzbuzuje pocity beznaděje, smutku a odevzdání se osudu. Podobnost se SUFFOCATION i ostatními slavnými brutálně death metalovými spolky mi dělá dobře. Co mi ale dobře zase tolik nedělá, tak je v určitých částech poměrně monotónní vyznění. Španělé se snaží, sází jeden ostrý riff za druhým, zpěvák řve jako o závod, ale albu přeci jen něco málo chybí. Oceňuji nasazení, dobrý (ne vynikající) zvuk, krásný do žluta hozený obal. Jen by to chtělo nějaké to ostřejší koření navíc.APOSTLES OF PERVERSION odvedlo velmi dobrou práci. Je znát, že svému řemeslu rozumí jako málokdo. Jenže podobných smeček běhá po našem spáleném světě hrozná spousta. Všechny umí hrát, mají perfektní přístup a jsou plně oddáni základním krvavým myšlenkám stylu. Pánové se tak ocitli mezi spoustou ostatních, kteří jsou sice opravdu dobře poslouchatelní, ale na síň slávy to zatím není. Sám mám raději klasičtější brutální death metal a tak si tvorbu téhle kapely opravdu užívám, ale moc dobře vím, že v dnešní době se překračují hlavně všechny mantinely díky větší rychlosti, krkolomnosti a nepřístupnosti. A zde kapela přeci jen trošku zaostává. Každopádně, "Revenge Beyond The Grave" je solidním dílem, které potěší každého, kdo si občas rád s chutí hudebně "zapitvá". Dobrá deska. 


sumarizace:

APOSTLES OF PERVERSION na své první dlouhohrající desce jasně ukazují, že budou skládat hudbu vhodnou do nemocničních piteven. Španělé přehrávají všechny klasické motivy brutálního death metalu. Jejich novinka nepostrádá drive, sílu a energii. Problém mám snad jen se vzájemnou podobností jednotlivých songů. Produkce i zvuk jsou na velmi dobré úrovni. Vše je syrové, ošklivé a bolí to. A o to jde v tomto stylu death metalu především. Muzika je vhodná pro všechny nemocniční zřízence, pro patology, pro řezníky i pro všechny ty, kdo se rádi přehrabují ve vyhřezlých střevech. Krutost, zběsilost, absolutní nasazení. Takoví jsou APOSTLES OF PERVERSION na svém novém prvním albu. Brutální death metal, který sice není z nejoriginálnějších, ale řeže velmi dobře.

Asphyx says:

APOSTLES OF PERVERSION shows us on its first long-play album that they will compose music which fits in hospital dissecting room. These Spanish guys play all of the classic motives of brutal death metal. Their new album is not lack of drive, energy and power. The only problem I have is with the similarity of the songs. The production and the sound are on very good level. Everything is raw, ugly and it hurts. And that is the death metal about. This music is the best for the ones who are hospital attendants, for pathologists, for butchers and for everyone who likes to fork out in prolapse guts. Cruelty, fury, an absolute appointment. This is how APOSTLES OF PERVERSION sounds on their new album. The brutal death metal which is not very original, however it cuts very well.

Tracklist:
01. Revenge Beyond the Grave 02:38
02. Shoot 'Em All 02:59
03. Blessed Are the Raped Children 02:59
04. Masters of Decay 03:15
05. Portrait of a Serial Killer 02:42
06. Maggots on Your Putrid Skin 02:49
07. Blood on the Road 02:52
08. Gore-Whore 02:54
09. Trown in a Garbage Can 02:21


band:
Miguel Núñez (voz), Héctor Sena (guitarra), Alejandro Rodríguez (guitarra), Pedro Burgazzoli (bajo), Luis Les (batería)

Share this games :