DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 27. listopadu 2016

Home » » Recenze/review - GRAUSIG - Di Belakang Garis Musuh (2016)

Recenze/review - GRAUSIG - Di Belakang Garis Musuh (2016)


GRAUSIG - Di Belakang Garis Musuh
CD 2016, Obscure Musick (US)F

Provedl jsem vivisekci vlastního těla. Otevřel jsem nožem dutinu břišní, podíval jsem se na tu spoušť způsobenou životem a vytáhl jsem střeva ven. Srdce se tomu všemu bránilo a mozek nechtěl připustit, že bude za chvilku konec. Jinak to nešlo, nůž ležel nedaleko a zrovna jsem poslouchal novou desku death metalovým maniaků GRAUSIG.

Jejich temná, technická a zároveň brutální hudba mě donutila začít přemýšlet nad svým nebohým tělem z úplně jiného pohledu než dosud. Je to šílenství, napadlo mě při prvním setkání. A bylo. Kapela byla založena již v roce 1989, s jediným úmyslem. Exhumovat vaši mysl, zničit nás, rozdrtit, pohltit a nakonec vyplivnout jako kus zmuchlaného hadru. Skládá se zde pocta DEEDS OF FLESH, FLESH CONSUMED, OMINOUS GATEKEEPER. Novinka je hutným, ošklivým masakrem. GRAUSIG působí jako zběsilá, krvelačná šelma, která vám právě prokousla tepnu. Nevím, jak to GRAUSIG dělají, ale jejich novinka "Di Belakang Garis Musuh" je pro mě každým dalším poslechem přitažlivější a přitažlivější. Jakoby v sobě nahrávka obsahovala nějakou temnou formuli, zaříkávání, které mě vždy přenese do pořádně ošklivého podzemí. Nachází se hned pod opuštěnou psychiatrickou léčebnou, kde se nepoužívaly zrovna košer lékařské postupy. Otevírání mozku pilkou na železo, zaživa, pomocí ostrých riffů, trepanace lebky bicími, propírání vnitřností kyselinou. Všechno tohle na desce naleznete. K tomu navíc, jako nějaký morbidní bonus, velkou porci temnoty. Indonéská mašina na zabíjení opět předvedla, že se pohybuje v death metalu s elegancí, přehledem. Vynikající album!sumarizace:

Nové album GRAUSIG je nahrávkou, která je plná death metalového násilí. Je ranou mezi oči, nekompromisním materiálem, který vás rozdrtí. Kombinace krutých riffů, skvělého zvuku a obrovského tlaku dělá z novinky velmi bolestivou brutal death metalovou desku. Tohle je klasický, brutální death metal, který vám vymáchá obličej v kaluži plné krve. Žádné ústupky, žádný oddych. Jen kruté riffy, ostrý hlas a odpadající kusy vašeho těla. "Di Belakang Garis Musuh" řeže jako motorová pila, která nejde zastavit. Naporcovat, pověsit na háky a po odkapání zahodit na hromadu! Všichni fanoušci klasického brutálního death metalu by měli zbystřit svoji pozornost. V Indonésii byla uvařena hodně krvavá kaše. Nahrávka působí jako srážka s pořádně rozjetým vlakem. Doporučuji všem hudebním patologům, všem fanouškům smrtícího masakru. Brutální death metalové album, které zabíjí na potkání! Skvělá morbidní práce!Asphyx says:

The new album by GRAUSIG is full of death metal violence. It´s a hit between eyes, uncompromising material which will smash you. This combination of cruel riffs, amazing sound and huge pressure makes this album a very hurtful brutal death album. This is a classic brutal death metal which will soak your face in a puddle of blood. No concessions, no rest. Just cruel riffs, sharp voice and falling pieces of your body. "Di Belakang Garis Musuh" cuts like a power saw which is impossible to turn off. Carve it, hang it on hooks and discard it on a cluster after draining. All of those fans of the classic brutal death metal should pay attention. There has been cooked a very bloody mash in the Indonesia. The album feels like a fast train accident. I would suggest it to all musical pathologists, all fans of death massacre. Brutal death metal album which kills everything, everywhere! Amazing morbid work!

Track list:
1. Di Belakang Garis Musuh 04:26
2. Teokrasi Biru 03:42
3. Pralaya Hipokrit 03:56
4. Doktrinasi Cacat Temporer 03:48
5. Sampah Moralitas Dimensi 02:40
6. Infeksi Kanibal Utopia 03:40
7. God's Replicated 02:45
8. Prelude One 02:42
9. Doomsday 02:31

Line up:
Phuput - Vocals
Ipay - Guitar
Mame - Guitar & Backing Vocals
Ewin - Bass & Backing Vocals
Denny - Drums


http://obscuremusick.bigcartel.com/
http://www.obscuremusick.com/
https://www.facebook.com/obscuremusick
http://www.grausig.net/
Share this games :