DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

středa 9. listopadu 2016

Home » » Recenze/review - GRAVEYARD GHOUL - Slaughtered - Defiled - Dismembered (2016)

Recenze/review - GRAVEYARD GHOUL - Slaughtered - Defiled - Dismembered (2016)


GRAVEYARD GHOUL - Slaughtered - Defiled - Dismembered
LP 2016, GFY Productions

Procházím se ulící a kolem mě naříkají desítky ukřižovaných. Ne, to není peklo, ale náš svět, který už dávno úplně zčernal. Na povrch, jako nějací rozzuření červi, vylezly všechny zlé vlastnosti, člověk se stal člověku vlkem, matky opouštěly své děti a krev byla už dlouho jen bezcennou tekutinou. Mesiáš, který by určil další směr, nepřišel a pokud ano, tak dávno visel mezi ostatními. Vylezl jsem na kopec, shlédl dolů na to město zkázy a přemýšlel, zda vůbec chci v tomto světě ještě žít. Nakonec bylo rozhodnuto za mě, chytili mě, usekali ruce a mé tělo vystavili na hradbách. Ulevilo se mi.

Při poslechu novinky německých old school death metalistů GRAVEYARD GHOUL na mě padla ta správná temně tísnivá nálada. Jako bych otevřel truhlu plnou hudebních vzpomínek. Vyhrnula se na mě změť plesniviny, překapané tmy a odhodlání, kterou v sobě mívají jen dobré kapely. Vezměte staré dobré AUTOPSY, POSSESSED, CIANIDE, HELLHAMMER, CELTIC FORST, ASPHYX, PESTILENCE zamíchejte je a ostatky rozhodně nepochovávejte, budou se vám ještě hodit. Novinka "Slaughtered - Defiled - Dismembered" je takovým bezbožným ukřižováním hlavou dolů. Naleznete na ní jen samé prašivé skladby, exhumované z osmdesátých a devadeátých let. Záležitost vyloženě pro mě, pro starého death metalového archiváře.Pánové, hrající teprve od roku 2011, přesně pochopili, o co v tomto starém, vznešeném a temném stylu jde. Namíchali nám opět koktejl plný zaříkávání, otevřených hrobů, atmosféry, vznášející se nad shnilými mršinami. Nehledejte v jejich hudbě nic nového, svěžího, je určena pro okultní večírky všech prokletých. Záležitost více než návyková, ale samozřejmě ničím překvapivá. Jedná se opravdu o totální špínu toho nejhrubšího zrna. GRAVEYARD GHOUL zkrátka vzali do rukou sekyry, vlítli na místní hřbitov a rozmlátili jej na prach. Kříže obrátili do správné polohy a vytáhli na světlo bezbožné všechny zombie. Novinka je jednoduchá ve svých základech, svým způsobem ošklivá a nepřístupná, ale pro nás, pro staré bardy se jedná o návykovou látku. A teď už mě prosím nechte, mám ještě něco na práci ve své polorozpadlé hrobce. CD "Slaughtered - Defiled - Dismembered" si beru rozhodně s sebou. Old school death metal forever!


sumarizace:

"Slaughtered - Defiled - Dismembered" od německých GRAVEYARD GHOUL je albem, u kterého se samy otvírají staré hroby. Death metal, který je nám zde předkládán je ostrý, nekompromisní, starý, ošklivý a šíleně návykový. Vydejte se spolu s kapelou na výlet do dávných dob, kdy se ještě hrálo poctivě, reálně a skupinám nechybělo nadšení. Oceňuji velmi dobré, chytlavé nápady, pořádně plesnivý zvuk a hlavně určitou jiskru, kterou cítím z každé skladby. Tohle je muzika pro všechny pamětníky, kteří ještě nezapomněli na to, jak správně death metalem nakopat všem zadky. Mírně se rozkročte, rozpuste své vlasy, zvedněte ruce a začněte pařit. Starý smrtící kov z devadesátých let opět ožívá. A to pěkně hlasitě a ostře. Kdo z vás si vykope vlastní hrob? Songy plné záhrobí, které jsou nabroušené, jako rezavá kosa. Z nahrávky jsem doslova nadšený a užívám si ji plnými doušky. Old school death metal, který rozmetá vše živé i neživé! Skvělá hrobnická práce!  

Asphyx says:

"Slaughtered - Defiled - Dismembered" from German GRAVEYARD GHOUL is an album that opens old graves. Death metal presenting here is sharp, uncompromising, old, ugly and insanely addictive. Come with the band on a trip to ancient times, when it was played fair, really and groups don't miss enthusiasm. I appreciate very good, catchy ideas, really moldy sound and the spark I feel from each song. This is music for all contemporaries who haven't forgotten how to kick all asses with death metal. Stand with your legs apart, pick up your hands and start partying. Old death metal from the nineties comes to life again. And it's pretty loud and sharp. Who wants to dig his own grave? Four songs full of Crypt, sharp like a rusty scythe.  I'm excited about this recording and I enjoy it. Old school death metal, that will explode everything animate and inanimate! Great gravedigger job!


TRACKLIST
1. Mouldered To Madness  (4:53)
2. Slaughtered - Defiled - Dismembered  (4:42)
3. Born Without Bones  (2:54)
4. Necrocult  (2:14)
5. Pestilent  (3:21)
6. VHS  (3:16)
7. Woundfuck  (7:30)
8. Necrotic Lust  (4:38)
9. They Won't Stay Dead  (3:28)
10. Amputation Masturbation  (3:09)
11. Into Abyssal Spheres  (3:18)


LINE-UP
Tom "Tyrantor" Horrified - Vocals & Drums
Disgracer - Vocals & Guitar
Tombcrusher - Bass


http://www.gfyp.de/
https://www.facebook.com/GraveyardGhoul
Share this games :