DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 21. listopadu 2016

Home » » Recenze/review - KERASPHORUS - Kerasphorus (2016)

Recenze/review - KERASPHORUS - Kerasphorus (2016)


KERASPHORUS - Kerasphorus 
CD, LP 2016, Hells Headbangers / Osmose

Kompilace plná smrti, ošklivosti, odmítání čehokoliv dobrého. Absolutní nihilismus, zhudebněný a vypálený navěky do vašich tváří. Undergroundový kult, pod kterým jsou podepsáni Pete Helmkamp a Gene Palubicki z ANGELCORPSE. Ronnie Parmer z BRUTALITY. Čisté, nefiltrované black/death metalové zlo, které bude spoustě lidem připadat už za hranicí snesitelnosti. Jenže přátelé, takhle se v podzemí opravdu hrávalo. Kompilace je souhrnem dvou dosud vydaných EP a nového singlu. Je také poctou stínům, záhrobí, smrti.


Připodobnit hudbu KERASPHORUS lze asi nejvíc ke kolegům ve zbrani ORDER FROM CHAOS, REVENGE, BLASPHEMY, DIOCLETIAN a vlastně ke všem současným i dávno mrtvým tmářům. Jedná se o těžko uchopitelný a stravitelný materiál, který budete zpočátku odmítat, budete se mu bránit. Pak ho ale polknete s chutí a od té doby mu propadnete, upíšete se téhle nechutné hudbě vlastní krví. Až na věky, amen! Budete mít pocit, že se dusíte, že světlo dávno patří jen do představ pamětníků. Po krk zakopáni, umírají sami a v nekonečné bolesti! To bude jednou napsáno na vašem náhrobku. Black death metalové album, které není z tohoto světa. Kult!


sumarizace:

KERASPHORUS na kompilaci působí jako vyslanci temnot! Album připomíná ozvěny ze samotného podsvětí. Nihilisticky znějící motivy, chorobný vokál, smrt ve vašich očích. Všechno tohle na novince naleznete. Doslova mě fascinuje zlá a ošklivá nálada celé nahrávky. Takhle nějak si představuji, že zní samotné peklo. KERASPHORUS se pohybují na hranici mezi naším a oním světem s morbidní elegancí. Hudba zde připomíná zápach zahnívajícího masa, zákeřnou nemoc, po které začnete hnisat zaživa. Je jako prasklý vřed, plný špíny a zkažené krve. Black/death metal, který vás přenese do záhrobí! Absolutní inferno!

Asphyx says:

KERASPHORUS are on copilation like envois of darkness! The album recalls the echoes from the underworld itself. Nihilistic sounding themes, morbid vocals, death in your eyes. All these can you find on the new album. I'm fascinated by bad and ugly mood of the record. This is how I imagine sounds of hellKERASPHORUS move on the border between our and other world with morbid elegance. The music here reminds the smell of rotting meat, insidious disease, because of you start to fester alive. It's like a ruptured ulcer, full of dirt and rotten blood. Black/death metal, which takes you to Hades! Absolute inferno!


Share this games :