DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 20. listopadu 2016

Home » » Recenze/review - OCTOBER 31 - Metal Massacre 31 (2016)

Recenze/review - OCTOBER 31 - Metal Massacre 31 (2016)


OCTOBER 31 - Metal Massacre 31
CD 2016, Hells Headbangers

Nejsem z těch, kdo by rád vyhledával cover verze slavných songů. Většinou mě nová provedení ruší a raději si pouštím originál. Jenže když vám přijde na recenzi nová deska OCTOBER 31, což je heavy metalová kapela maniaků z DECEASED, nemůžu zkrátka jinak. Nehledě na to, že se rád přehrabuji ve starých nahrávkách a novinka "Metal Massacre 31" jako archiválie působí. A to přesto, že byl tento tribute vydán letos. Přeneste se tedy se mnou a s kapelou o nějakých třicet let zpět, oblékněte znovu svoji starou džínovou bundu a pojďme si zavzpomínat. Už jen ten výběr skladeb mluví sám za sebe. Nevím, kdo ještě dneska zná kupříkladu takové DEATH DEALER, WAR CRY, SACRED BLADE, DEMON FLIGHT nebo TYRANT, ale věřte, že vaše podvědomí bude mít doslova žně. Jedná se totiž přesně o ty historické kousky hudby, kterou zkrátka musíte milovat.

 

Od alba "Metal Massacre 31" jsem nečekal vůbec nic a po několika dnech jsem končil své poslechy skákáním po bytě, vyřváváním refrénů a kroucením při kytarových sólech. Hergot, to je staroba, to je krása, absolutní pohoda, nepředstíraná a upřímná radost ze samotného hraní. Pánové z  OCTOBER 31 jsou dnes již v letech, kdy si podobné věci mohou dovolit a hlavně, já jim to věřím a žeru i s navijákem. Jakoby přede mnou ožili pradávní heavy metaloví hrdinové, kteří se vydali znovu do boje. Dnes už sice působí opotřebovaně a jsou jako zombie, které ocení jen pár nadšenců, ale to mi je tak nějak jedno. Důležitá je hudba a ta je zde jedním slovem dokonalá, ve smyslu, v jakém ho chápu já. Odhazuji na nějaký čas všechna ostatní CD pryč a ladím formu do svého heavy metalového hrobu. Vynikající záležitost! 


Asphyx says:

I have no words. An excellent cover album for all loyal fans old heavy metal! The obligation for all the devotees, who likes real metal times! Heavy metal gods OCTOBER 31 in brilliant form! Wow

Tracklist:

1. Cross My Way (Death Dealer cover)
2. Forbidden Evil (War Cry cover)
3. Torture Me (Omen cover)
4. The Awakening (Titanic cover)
5. Dead of the Night (Demon Flight cover)
6. Heavy Metal Virgin (Aloha cover)
7. The Alien (Sacred Blade cover)
8. Metal Merchants (Hallow's Eve cover)
9. The Warrior (Final Warning cover)
10. The Battle of Armageddon (Tyrant cover)Share this games :