DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

neděle 13. listopadu 2016

Home » » Recenze/review - PHOSPHORUS - Dévastation (2016)

Recenze/review - PHOSPHORUS - Dévastation (2016)


PHOSPHORUS - Dévastation
EP CD 2016, HSP Productions

Probudil mě ze snů samotný posel smrti. Mám prý jít s ním. Představil mi kanadské black/thrashery PHOSPHORUS a nechal nás na pospas společnému osudu. Přidal jsem hlasitost, zaklekl na zem a jal jsem se kroutit hlavou až do bezvědomí. Tohle je peklo, přesně podle mého gusta, říkám si stále dokola a nic nedbám na připomínky ostatních, že tu už všechno dávno bylo. To víte že ano, jenže když ona má tahle hudba v sobě pořád takovou sílu. Jakoby znovu ožila doba, kdy na pódiích v plné síle řádili staří dobří VENOM, HELLHAMMER, CELTIC FROST, WARHAMMER, případně "novější" DESASTER, AURA NOIR. Záhrobí opět promluvilo. Špinavě, mocně a hlasitě. Vítejte na poctivé retro jízdě!Jak je již v názvu samotného EP "Dévastation" uvedeno, novinka má opravdu ničící účinky. Nad ničím hlavně nepřemýšlejte, plně se oddejte hudbě. PHOSPHORUS vás praští kladivem přímo mezi oči, omráčí vás a odtáhnou do staré jeskyně, kde se ještě pár posledních šílenců snaží zakonzervovat ducha dávných časů. Odsýpá to pěkně, pálí také. Myslím, že si není na co moc stěžovat. Vím, že podobných smeček se poslední dobou vyrojilo spousta. Asi už mají lidé plné zuby "umělého metalu", ale tentokrát mi pánové zalezli pěkně hluboko pod nehty. Mám rád, když hudba řeže a když je syrová jako rána umrlcova. Všechny mé požadavky byly splněny, na tváři se mi rozhostil blahosklonný úsměv a paroháče jsem házel na všechny strany. Black/thrash metal, který vás vezme na výlet k vašim kořenům. Parádní deska.


sumarizace:

PHOSPHORUS jsou jako zlo z dávných dob. Archivní black/heavy thrashové postupy, rezavý zvuk, touha zničit tenhle svět. Tohle všechno v jejich novince "Dévastation" slyším. Album je určeno pro všechny hudební patrioty, pro milovníky starých časů. Hudba je to jednoduchá, zákeřná, ale má v sobě velkou sílu a energii. Berte a nebo nechte být. Dejte si pivo a nic neřešte! Na hromadě plesnivých kostí stojí kanadské komando PHOSPHORUS a snaží se nám vysvětlit, že peklo opravdu existuje. Věřím jim to! Black/thrash heavy metal, který je plesnivý jako stará rakev! Ďábelský rituál!

Asphyx says:

PHOSPHORUS are like some evil from ancient times. Archival black/heavy thrash methods, rusty sound, desire to destroy this world. These all I hear on their news "Dévastation". The album is for all music patriots, for lovers of old times. The music is simple, insidious, but it has a big strength and energy. Take or let it be. Have a beer and don't sweat anything! There is standing the Canadian squad PHOSPHORUS  on a pile of moldy bones and try to explain to us that the Hell really exists. I believe them! Black/thrash/heavy metal, that is musty like an old coffin! Diabolical ritual!

TRACKLISTING:
1. Intro
2. Dévastation I
3. Dévastation II
4. Dévastation III
5. Outro


BAND MEMBERS:
Pierre-Luc Blanchet:  Vocals
Stanislav Stefanovski: Guitar
Guillaume Lévesque: Guitar
Nicolas Gagné: Drums
Yvan Létourneau : Bass 


Share this games :