DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 24. prosince 2016

Home » » Recenze/review - SADOKIST - Thy Saviour's Halo, Held by Horns (2016)

Recenze/review - SADOKIST - Thy Saviour's Halo, Held by Horns (2016)


SADOKIST - Thy Saviour's Halo, Held by Horns
LP 2016, Blood Harvest

Protáhlé obličeje plné utrpení, skřeky, které nejsou z tohoto světa. Běžíte dlouhou chodbou a ze stěn na vás šmátrají kostlivé ruce umrlců. Chtějí vaše čerstvé maso, krev i jakékoliv tkáně. Nelehký je život v podzemí, nelehký je osud těch, kteří jsou v chaosu. Na počátku nebylo slovo, ale první zkažený riff. Pojďme se spolu s finskými rouhači SADOKIST vydat do temných zákoutí lidské mysli, velebme nekonečné zlo vesmíru, pokloňme se silám z onoho světa.

"Thy Saviour's Halo, Held by Horns" je znovu vydaným albem z roku 2014, tentokrát na vinylu. Musel jsem tak navštívit svého kamaráda, abych si ověřil, zda je zvuk gramodesky opravdu tak shnilý a nepřístupný, jako ze zaslaných ukázek. Vážení a milí příznivci posledních hudebních záležitostí člověka, ANO. Je to peklo, zmar, černý mor, který se znovu objevil u vás ve městě. Pro někoho nesourodá zvuková koule, pro nás, milovníky dlouhých ostrých stínů lahodná krmě toho nejvybranějšího zkaženého masa. Vítejte v pekle!Jsou kapely, kterým jejich malby na obličeji věřím. Jsou smečky, u kterých nevyznívají nutné a chtěné tvrďácké pózy trapně. "Thy Saviour's Halo, Held by Horns" je přesně tou ošklivou noční můrou, která vás přijde navštívit zásadně ve chvílích, kdy se vám to bude nejméně hodit. SADOKIST jsou věrozvěsty sirnatých okultních seancí, dlouhých odvrácených modliteb ve stylu AURA NOIR, DESASTER, NIFELHEIM. Nic pro slabé povahy, spíše se jedná o album, které ocení jen pravověrní. Líbí se mi, jak je kapela oddána základním myšlenkám hudebního nihilismu. Podřizuje jim vše a s jasnou ortodoxií tlačí valník plný starých prašivých kostí dál. Když black/thrash metal, tak prosím v této podobě. U téhle nahrávky zčerná i svěcená voda v tom nejsvětějším kostele. Hell!


sumarizace:

SADOKIST jsou jako zlo z dávných dob. Archivní black thrashové postupy, rezavý zvuk, touha zničit tenhle svět. Tohle všechno v jejich novince "Thy Saviour's Halo, Held by Horns" slyším. Album je určeno pro všechny hudební patrioty, pro milovníky starých časů. Hudba je to jednoduchá, zákeřná, ale má v sobě velkou sílu a energii. Berte a nebo nechte být. Dejte si pivo a nic neřešte! Na hromadě plesnivých kostí stojí kanadské komando SADOKIST a snaží se nám vysvětlit, že peklo opravdu existuje. Věřím jim to! Black/thrash metal, který je plesnivý jako stará rakev! Ďábelský rituál!

Asphyx says:

SADOKIST are like some evil from ancient times. Archival black thrash methods, rusty sound, desire to destroy this world. These all I hear on their news "Thy Saviour's Halo, Held by Horns". The album is for all music patriots, for lovers of old times. The music is simple, insidious, but it has a big strength and energy. Take or let it be. Have a beer and don't sweat anything! There is standing the Canadian squad SADOKIST  on a pile of moldy bones and try to explain to us that the Hell really exists. I believe them! Black/thrash metal, that is musty like an old coffin! Diabolical ritual!

MORE INFO:
Share this games :