DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 9. ledna 2017

Home » » Recenze/review - FUNEBRARUM - Exhumation Of The Ancient (2016)

Recenze/review - FUNEBRARUM - Exhumation Of The Ancient (2016)


FUNEBRARUM - Exhumation Of The Ancient
EP 12" vinyl, Doomentia Records

Přesný návod na kopání vašeho vlastního hrobu vám dát nemůžu. Záleží totiž na mnoha okolnostech. Pokud ale po mě budete chtít hudbu, která vám usnadní tuhle nelehkou práci, tak bych měl jeden tip. Jsou jimi američtí old school death metalisté FUNEBRARUM, kteří loni vydali 12" vinyl toho nejplesnivějšího smrtícího kovu. Rádi se ploužíte nočním hřbitovem s krumpáčem na zádech a myslí zastřenou nihilismem? Potom neváhejte a poslechněte si bezbožná slova jediné kruté pravdy. Jsme pouze těla, určená k nekonečnému utrpení. Vykoupením je jenom hudba!Fanoušci kapely moc dobře ví, že čerpá inspiraci u starých dobrých INCANTATION, u DISMA, DEAD CONGREGATION, GRAVE, AUTOPSY, IGNIVOMOUS, DEMIGOD. FUNEBRARUM jsou členy řádu dlouhých stínů již od roku 1999 a už několikrát otiskli svojí hudbou dlaně do síně death metalové slávy. Není divu, jejich tvorba je mrtvolně přitažlivá, zahnívající. Každé kornatějící srdce pravého příznivce podsvětí musí doslova zaplesat škodolibou radostí. Máte už vykopaný svůj vlastní hrob? Že ne? Tak s chutí do toho a "Exhumation Of The Ancient" si vezměte rozhodně s sebou. Budou vám skvělými průvodci na vaší poslední cestě z tohoto světa. Vynikající prašivá záležitost!


sumarizace:

"Exhumation Of The Ancient" od amerických FUNEBRARUM je albem, u kterého se samy otvírají staré hroby. Death metal, který je nám zde předkládán je ostrý, nekompromisní, starý, ošklivý a šíleně návykový. Vydejte se spolu s kapelou na výlet do dávných dob, kdy se ještě hrálo poctivě, reálně a skupinám nechybělo nadšení. Oceňuji velmi dobré, chytlavé nápady, pořádně plesnivý zvuk a hlavně určitou jiskru, kterou cítím z každé skladby. Tohle je muzika pro všechny pamětníky, kteří ještě nezapomněli na to, jak správně death metalem nakopat všem zadky. Mírně se rozkročte, rozpusťte své vlasy, zvedněte ruce a začněte pařit. Starý smrtící kov z devadesátých let opět ožívá. A to pěkně hlasitě a ostře. Kdo z vás si vykope vlastní hrob? Čtyři songy plné záhrobí, které jsou nabroušené, jako rezavá kosa. Z nahrávky jsem doslova nadšený a užívám si ji plnými doušky. Old school death metal, který rozmetá vše živé i neživé! Skvělá hrobnická práce!  

Asphyx says:

"Exhumation Of The Ancient" from American FUNEBRARUM is an album that opens old graves. Death metal presenting here is sharp, uncompromising, old, ugly and insanely addictive. Come with the band on a trip to ancient times, when it was played fair, really and groups don't miss enthusiasm. I appreciate very good, catchy ideas, really moldy sound and the spark I feel from each song. This is music for all contemporaries who haven't forgotten how to kick all asses with death metal. Stand with your legs apart, pick up your hands and start partying. Old death metal from the nineties comes to life again. And it's pretty loud and sharp. Who wants to dig his own grave? Four songs full of Crypt, sharp like a rusty scythe.  I'm excited about this recording and I enjoy it. Old school death metal, that will explode everything animate and inanimate! Great gravedigger job!


Traсklist:
1. Draped in Silence 04:13
2. Exhumation of the Ancient 04:13
3. Abandoned Gods 07:18
4. Into Dark Domains 05:22

Line-Up:
Daryl Kahan - Vocals (1999-present)
Winslow - Bass (2015-present)
Charlie Koryn - Drums (2015-present)
Sam Osborne - Guitars (2015-present)
Yuri Kahan - Guitars (2015-present)

Share this games :