DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

úterý 28. února 2017

Home » » Recenze/review - CARNAL DECAY - You Owe You Pay (2017)

Recenze/review - CARNAL DECAY - You Owe You Pay (2017)


CARNAL DECAY - You Owe You Pay
CD 2017, Rising Nemesis Records

Vaří se mi mozek ve vlastní šťávě. Mám pocit, že je mi lebka malá. Hrozně se těším, až provedu na sobě svou vlastní trepanaci. Bude to úžasné, osvobozující a všechen ten tlak se dostane ven s obrovskou silou. Stejně jako nové album švýcarských CARNAL DECAY.

Brutální death metal má pro nás, pro jeho fanoušky spoustu různých podob. Od krvavých, surových nuancí až po dunivé masakrální patrioty, kteří jedou jako odjištěný parní válec. Švýcaři se řadí mezi šílence, kteří vyznávají staré dobré DYING FETUS, GORGASM. Novinka "You Owe You Pay" je  pořádným kopancem, který je směřován přímo do vašich obličejů.CARNAL DECAY se s tím zkrátka nepářou. Vyznávají jak klasický brutální death metal, tak deathgrind, ale nebojí se i lehkých náznaků deathcore. Znějí tak tradičně a zároveň moderně. Hráčské výkony odpovídají smrtící vysoké škole a zvuk je ostrý jako skalpel vybalený rovnou od výrobce. Švýcaři sice nepatří k hledačům nových zákoutí, ale svoji krvavou práci odvádějí na výbornou. Houpou se do rytmu, jako parta rozvášněných řezníků, které na nějaké party zavřeli do jedné místnosti. Co na tom, že na konci nepřežije ani jeden? Vždyť jde hlavně o hudbu . A  ta je na "You Owe You Pay" drsná, šílená, tlačící, nekompromisní, maniakální. Masakr! Nechte si chutnat!


sumarizace:

CARNAL DECAY na svém dalším albu dodávají porci tradičního brutálního death metalu, pořádně okořeněného temnotou. Celkově vyznívá novinka chytlavě, je zcela masakrující a i když pánové nepřinášejí nic nového, velmi dobře se poslouchá. Švýcaři připomínají buldozer, hrnoucí před sebou tuny lidských koster. Neznají slitování. Ke konci je sice album už trošku monotónní, ale jinak je velmi chutným pokrmem. Deska je opatřena řezajícím, pořádně syrovým zvukem. Je hodně znát, že za skladbami stojí zkušení muzikanti. Nápadů a krvavých motivů zde naleznete opravdu velké množství. Krutost střídá masakr, jeden ostrý riff druhý a vy nakonec stojíte a máte co dělat, abyste si neumlátili hlavu v headbangingu. "You Owe You Pay" je počinem, který se rozhodně povedl. Ocení všichni příznivci apokalypsy v brutálním death metalu! Masakrující nahrávka!

Asphyx says:

CARNAL DECAY gives a portion of traditional brutal death metal on their next album, it is very spicy darkness. As a whole this new album seems catchy and it is a real massacre. Although these guys don´t bring anything new or original it is nice to listen to it. This Swiss reminds a bulldozer which shoves a tones of human skeletons. They do not have a pity. In the end this album is a little bit monotone, however it is a tasteful piece of food. This album has a cutting and raw sound. You can tell that behind these songs are very experienced musicians. There is a lot of ideas and bloody motives on this album. Cruelty is changed with massacre, one sharp riff is changed by another one and you are standing in the end and you have to really focus to not band your head in headbanging. "You Owe You Pay" is a work which is very successful. Every fan of apocalypse in brutal death metal will appreciate this album! Very cruel record!


Tracklist:
01. No Sequel
02. Until You Die
03. Decimating the Living
04. Show Your Fucking Face
05. Murder a la carte
06. Not Worth a Bullet
07. Your Guts My Glory
08. Freed from the Leash
09. I Crush Your Dreams
10. Trick or Treat

Share this games :