DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 10. února 2017

Home » » Recenze/review - STORMDEATH - Time to Destroy (2016)

Recenze/review - STORMDEATH - Time to Destroy (2016)


STORMDEATH - Time to Destroy
CD 2016, Witches Brew

Hurikán si říká STORMDEATH. Vznikl v roce 2008 ve Švédsku a už svým prvním loňským albem "Time to Destroy" srovnal se zemí několik thrashových měst. Máte rádi staré dobré SODOM? Milujete špinavost DESASTER, AURA NOIR? Říkají vám něco staré džínové vesty obsypané nášivkami? Potom si tuhle kapelu určitě oblíbíte jako já. Odsýpá to pěkně, to vám povím. Člověk má najednou pocit, že je mu zase sedmnáct a louská jedno pivo za druhým, nebolí ho hlava, ani kosti. Album je jako vzpomínka, exhumace starých thrashových postupů a hlavně přístupu k muzice. Mám sto chutí skočit rovnou do epicentra hurikánu a roztočit navěky svoji hlavu v nekonečném headbangingu. Řeže to!Oprostěte se na chvilku od zavedených klišé. Ano, uvolněte se, protože tahle hudba je hrána pro radost. Nutné je velké množství než malé piva, k tomu hezkou holku nejlépe z obou stran a pařba může začít. STORMDEATH jsou jako nějací thrashoví věrozvěsti z dávných časů. kteří přišli šířit jedinou pravou metalovou víru. Já vím moc dobře, že je to retro jako řemen, ale když mě podobné desky baví mnohdy víc, než tuny v současnosti předkládaného papundeklu. Přidávám stále volume a ocitám se mimo realitu, jsem ve staré kobce, kde se pořádá dnešní koncert pro podporu samotné smrti. Thrash metal v provedení, v jakém si ho nechám vždy líbit! Masakr, který vám utrhne hlavu.  Pař a nebo zemři! "Time to Destroy"


sumarizace:

"Time to Destroy" je albem, které je takovým velmi příjemným výletem do starých časů. STORMDEATH nám přinášejí další porci klasického thrash metalu, který bude pro spoustu mladých posluchačů působit jako zastaralá relikvie. Je to dobře, pánové hrají pro nás, staré old school thrash metalové fanoušky, kteří ještě nezapomněli na to, jak má znít poctivý, plesnivý thrash metal. Ne, žádnou progresi, změny stylu a podoby zde rozhodně nečekejte. Naleznete zde spíše odkaz starých časů, dávných postupů a vzpomínek. Albu by jistě slušela větší průraznost a energie, ale jako celek na mě působí nahrávka velmi solidně. Přiznám se, že si poslech rád a často užívám. Je to pro mě návrat do doby, kdy byl svět ještě v pořádku. "Time to Destroy" je jako starý, znovu otevřený hrob, jako předčítání z dávných thrash metalových učebnic. Berte a nebo nechte být! Pro mě osobně, se jedná o skvělý zážitek. Plesnivý thrash metal, která nadzvedává víka od rakví! Jsem spokojený.

Asphyx says:

"Time to Destroy" is an album that is like a very pleasant trip to the old times. STORMDEATH  bring us the next amount of classic thrash metal, which will be for many young listeners like an outdated relic. It's good, guys play for us old school thrash metal fans who haven't forgotten yet how the honest, moldy thrash metal should sound. No, no progression, don't expect turns in style and form. You will find here a link of old times, old methods and memories. The album can certainly stand more punch and power, but as a whole it is very solid record. I admit I enjoy listening very often. It's for me comeback to that times when the world was still in order. "Time to Destroy" is like an old again open grave, like reading from the old thrash metal textbooks. Take it or let it be! For me personally it is  great experience. Moldy thrash metal that opens the lids from the coffins! I'm satisfied.


Track - List:
1. We Are The Devils
2. Time To Destroy
3. Built By Lies
4. Pay The Price
5. Accursed
6. Black Sorrow
7. Law Of Death
8. Dreamwalker
9. Gatlingun

Members:
Evil Bastard - Guitar/Vocals
Desekrator - Lead Guitar
Incinerator - Bass
Predator - Drums


Share this games :