DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 6. května 2017

Home » » Recenze/review - CRURIFRAGIUM - Beasts Of The Temple Of Satan (2017)

Recenze/review - CRURIFRAGIUM - Beasts Of The Temple Of Satan (2017)


CRURIFRAGIUM - Beasts Of The Temple Of Satan
CD 2017, Invictus Productions

Zapálený kostel plápolá, očištěn od všeho toho hnusu, který se v něm poslední roky odehrával. Tolikrát znesvěcený boží chrám byste těžko pohledali. Ministranti by mohli vyprávět. Ještě dnes mají špatné sny. Zažili peklo v místech, kde ostatní hledávají útěchu.

Hrát black death metal se dá mnoha způsoby. Američtí CRURIFRAGIUM si zvolili ten rouhačský, ošklivý, zlý, nepříjemný, hlučný, nečitelný a spalující. Vezměte vlivy ARCHGOAT, PROCLAMATION, BEHERIT, prolijte je krví padlých kněží a zasypejte sírou. Podávejte syrové a podchlazené. "Beasts Of The Temple Of Satan" je prokletím vašich nečistých duší.
"Beasts Of The Temple Of Satan" jsem poslouchal nejraději v absolutní tmě, odizolován od celého světa. Ve své kobce, s lebkami vyskládanými do úhledných hromad. Tohle není hudba pro slabé, vyděšené jedince, ale spíše pro temné predátory, toužící po vlastní krvi. Co na tom, že nálada je během celého poslechu zkažená, zničující, pálivá a prašivá. Na albu se mi líbí vlastně všechno, drásá mě, přesvědčuje na svoji stranu, podmaňuje a drtí. Mám to takhle rád a i když uznávám, že tohle všechno zde už bylo snad tisíckrát, songy si rvu do hlavy rád a pokorně stále dál. Black death metalové album se zničující silou! Skvělé!

sumarizace:

CRURIFRAGIUM k nám zavítali na návštěvu z onoho světa. Jejich nová deska "Beasts Of The Temple Of Satan" je plná umírání, strachu, stínů, tmy i nenávisti. Pomalá, s doomovými náladami, blacková, se zákeřností, smrtící, s dynamickým sekáním. Slov by bylo možné o této desce napsat mnoho, ale nikdy by nedokázala popsat všechno zlo, které na ní nalezneme. Buďte při poslechu ve střehu! Ta hranice mezi tímto a odvráceným světem je velmi tenká a mohla by vás pohltit temnota. Na nové desce se umírá pomalu, dlouze a utrpení není ničím vykoupeno. Nezahrávejte si s temnými silami! Jsou všude kolem, koušou, pálí, stahují vás do nekonečných hlubin. Svět opět pokryl závěs z černé mlhoviny a světla se jen tak nedočkáte. Poslední zbytky naděje v dobro jsou smeteny ostrými riffy a smutek se rozkládá všude kolem jako pohozená mršina. Death/black metalové album, které je nakažlivé jako mor!

Asphyx says:

CRURIFRAGIUM arrived to us from the beyond. The new album called "Beasts Of The Temple Of Satan" is full of dying, fear, shadows, darkness and hate. It´s slow with doom moods and black with deceit and deadly and dynamic gathering. There is a lot what can be say about this album, however nothing is able to describe how evil is it. When you listen to this album, watch out! The outline between this and the other world is very thin and you could be eaten up by the darkness. On this album the dying is slow, long and the misery can´t be redeemed. Do not flirt with the dark powers! They are everywhere around us, they bite, burn and they would take you to the darkness beyond. The world is covered by dark fog again and you are not able to see the lights. The last chances for hope are killed by sharp riffs and the sadness is all around like a carcass. Death/black metal album which is contagious like a plague!

Traсklist:
1. Behold (Evangelation) 01:22
2. Stigmata Excruciation 04:30
3. Unfurl the Banners of Evil 03:43
4. Flayed Angels 00:45
5. Exalted Blasphemous Trinity 03:17
6. Vespers for the Massacred 00:51
7. Slaughterers of the Flocks 03:35
8. Utter Sadism 01:13
9. Crucified Bastard 03:55
10. Beasts of the Temple of Satan 04:47
11. The Horns of Power 03:41

Line-Up:
Purveyor of Destruction - Drums
Horned Despoiler of the First Temple - Guitars, Vocals
False Prophet Goatmessiah - Guitars, Vocals

https://invictusproductions.net/

Share this games :