DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pondělí 8. května 2017

Home » » Recenze/review - ERUPTION - Cloaks of Oblivion (2017)

Recenze/review - ERUPTION - Cloaks of Oblivion (2017)


ERUPTION - Cloaks of Oblivion
CD 2017, Xtreem Music

Někdy si říkám, že musí být někde nějaký vypínač, který všechnu tu lidskou beznaděj vypne. Možná jsme jen vtipem, rodem, určeným na pokusy. Kdo ví? 


Sci-fi tématikou se zabývají na svých deskách i slovinští melodičtí thrasheři ERUPTION. Kapela, hrající od roku 2004 ve stylu SANCTUARY, TESTAMENT, EXODUS, ARTILLERY, DEATH ANGEL, MEGADETH, FORBIDDEN. Sedím si takhle v autě, přehrávám si letošní novinku "Cloaks of Oblivion" stále dokola a říkám si, že přesně takhle by se to mělo dělat.

"Cloaks of Oblivion" je promyšleným, inteligentně zahraným albem, které osloví spíše starší ročníky. Skladby mají hlavu a patu, nejedná se o žádný prvoplánový nátěr, ale o velmi vkusné hraní si s melodiemi, s rytmy, se slovy. Odsýpá to pěkně, deska má drive, takové to příjemné vyznění, které mám u dobrých nahrávek tolik rád. Cítím zde velkou sílu, nadšení, odhodlání a perfektní řemeslnou zručnost. Skladby si mě postupně podmanily, omotaly mě předivem plným chladu a najednou jsem se koukal na to lidské pinožení s nadhledem. Novinka je vřelým, mnohdy bolestivým thrash metalem, který ocení hlavně všichni hledači skvělých harmonií. Osobně jsem z nahrávky nadšen a obrovsky si ji užívám! ERUPTION rules!


sumarizace:

Přiznám se, že tolik energie, síly a skvělých melodií jsem nečekal. Slovinští thrasheři ERUPTION na své novince "Cloaks of Oblivion" předvádějí v podstatě dokonalý thrash metal. Kapela ukázala všem jak se to má pořádně dělat. Nedá se nic dělat, musím se této legendě poklonit až k zemi. "Cloaks of Oblivion" je albem, kde si dávají rande melodie s elektrickou energií. Nahrávka doslova srší, září, pálí a neskutečně řeže! Vynikající album, které vás knock - autuje už v prvním kole! Skvěle! Slovinský thrash metal té nejvyšší kvality! ERUPTION rules!

Asphyx says:

I have to say that so much energy, strength and great tunes I didn't expect. Slovenian thrashers ERUPTION on their new album "Cloaks of Oblivion" present in fact perfect thrash metal. Band showed everyone how should it be really done. There's nothing to do, I have to bow down this legend to the ground. "Cloaks of Oblivion" is the album where tunes and electric power have a date. The recording sparkles, shines, burns and cuts unreal! Excellent album that will knock - out you in the first round! Great! Slovenian thrash metal of the highest quality! ERUPTION rules!


ERUPTION lineup
Klemen Kalin – vocals
Andrej Cuk – guitars
Grega Kamenšek – guitars
Nika Krmelj – bass
Ivan Cepanec – drums

BAND INFO:
Share this games :