DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

pátek 19. května 2017

Home » » Recenze/review - NORSE - The Divine Light Of A New Sun (2017)

Recenze/review - NORSE - The Divine Light Of A New Sun (2017)


NORSE - The Divine Light Of A New Sun
CD 2017, Transcending Obscurity Records (India)


Až jednou tma spolkne slunce, bude nám konečně dobře. Vylezeme z podzemí, vystoupíme ze stínů a zahalíme zemi do nekonečného utrpení. My jsme ti, kdo jednou ovládne svět, my jsme nemrtví.


Znáte australské black metalisty NORSE? Ne? Tak to koukejte hodně rychle napravit. Tedy, pokud máte rádi třeba takové DEATHSPELL OMEGA, BLUT AUS NORD, THORNS, PORTAL, ENSLAVED, BOLZER, BEHEMOTH, ABBATH, IMMORTAL, ALTAR OF PLAGUES. Pokud ne, tak se pokřižujte a minimálně dva kilometry se neohlížejte. Tahle deska se vám líbit nebude.


"The Divine Light Of A New Sun" je pro mě velmi zvláštním albem, na které musím mít opravdu náladu. Musí být zima, temno a ocením i počínající depresivní stavy. Pokud tohle všechno nenastane, tak mě NORSE ani moc nebaví. Jakmile ale padne tma, rád si nechám navodit atmosféru absolutního chladu a zmaru do svého pokoje. Australané asi nikdy nebudou mojí srdcovou kapelou, ale oceňuji u nich dobré řemeslo, snahu zahalit nás do šedého pláště beznaděje. Podávejte prosím v malých dávkách. Solidní album!


sumarizace:

"The Divine Light Of A New Sun" je pořádně temným kouskem hudby. Black metal v provedení NORSE je nechutný, ošklivý, zlý a pochází snad ze samotného pekla. Oceňuji černou jiskru, kterou zde cítím z každé skladby. Album je to ostré, mokvající a nahrané někde v hlubokých bažinách plných mrtvol. Australská kostnice byla otevřena a vydává další a další svědectví o zlu. Skladby jsou mocné, krásně gradují a mají v sobě spoustu temné energie. Vítejte na okultní mši, podávat se budou prokleté hostie! Black metal, který otevírá dveře do podzemí! Velmi dobře!

Asphyx says:

"The Divine Light Of A New Sun" is a really dark piece of music. Black metal in interpretation of NORSE is disgusting, ugly, evil and comes perhaps from hell itself. I appreciate the black sparkle that I'm feeling from each song. The album is sharp, weeping and recorded somewhere in the deep swamps full of corpses. Australian ossuary was opened and gives more and more testimony about evil. The songs are powerful, they escalate nice and have a lot of dark energy. Welcome to the occult Mass, it will be served cursed wafers! Black Metal, which opens the door to the underground! Very good!

Track list:

1. Supreme Vertical Ascent
2. Drowned By Hope
3. Telum Vitae
4. The Divine Light Of A New Sun
5. Exitus
6. Synapses Spun As Silk
7. Sandarkan
8. Arriving In Peace, Pregnant With War
9. Cyclic

Line up:
Forge - All music
ADR - Lyrics and vocals


Share this games :