DEATH, THRASH, BLACK, HEAVY, DOOM AND ROCK METAL ZINE

- REVIEWS, REPORTS, INTERVIEWS - SUPPORT METAL UNDERGROUND

sobota 20. května 2017

Home » » Recenze/review - SOULSKINNER - Descent to Abaddon (2017)

Recenze/review - SOULSKINNER - Descent to Abaddon (2017)


SOULSKINNER - Descent to Abaddon
CD 2017, Xtreem Music

Když praštíte kladivem do lebky plnou silou, můžete očekávat nejen tříštivé úlomky kostí, ale i uniknutí nahromaděného tlaku. Nejdřív vám přijde, jakoby to zasyčelo, pak spatříte překvapený obličej nemrtvého a nakonec podlehnete kouzlu zkažené krve. Ano, dnes se spolu opět vydáme do podzemí, kde budeme pořádat na hromadách kostí death metalové orgie.

Řečtí smrťáci SOULSKINNER letos vydali album, které se dívá na mrtvý kov tím nejzákeřnějším staroškolským způsobem. Už při prvním poslechu připomíná znesvěcení teprve nedávno objevených hrobek. Obraťte všechny kříže, hanobte svaté ostatky, zničte symboly každé slepé víry. Jsou zde SOULSKINNER, aby vám s touto bohu protivnou činností pomohli.Pro pochopení tvorby Řeků je nutné se přesunout do doby, kdy světu vládly smečky jako ASPHYX, BOLT THROWER, GOREFEST, CARCASS, AUTOPSY. Jinak totiž jejich novince "Descent to Abaddon" nebudete rozumět. Ano, jedná se opravdu o old school death metal toho nejhrubšího zrna. Lebky zase praskají, víka od rakví nadskakují strachem a zombie? Ty nám, jak známo, pokaždé podají rády pomocnou shnilou ruku. SOULSKINNER jsou zvěstovatelé starých pořádků, postupů, které ležely dlouhé roky uloženy v katakombách. Album se mi líbí, připomíná mi návštěvu hřbitova za pomalu pohasínajícího světla. Neviděli jste také tu ruku, trčící z travnatého hrobu? Míhají se šerosvitem divné postavy zahalené v kápích. Deska, u které zvítězila poctivost a oddanost záhrobí nad pokrytectvím. Velmi chutná prašivina, to vám povím.


sumarizace:

SOULSKINNER nám opět předčítají z nesmrtelné knihy mrtvých. Jejich death metal je starý, prašivý, zákeřný, ošklivý, nechutný a zlý. Jako lidstvo samo. Jakoby na povrch vylézaly všechny špatné vlastnosti. Všemu dodává tu správnou starou patinu skvělý zvuk, plesnivé nápady a nekonečná atmosféra záhrobí. Než začnete album poslouchat, obraťte všechny kříže směrem dolů, obětujte kozla a nakreslete na zem pentagram. Nahrávka má neskutečnou sílu, energii a temnou auru. Při poslechu budete několikrát ukřižováni a obětováni samotnému zlu. "Descent to Abaddon" je jako zrcadlo, ve kterém uvidíte jen samé černé tváře. Jde až někam na samou podstatu death metalu. Zapalte ohně! Pandořina skříňka byla opět otevřena a na světlo Boží byly vypuštěny ty nejhorší choroby. SOULSKINNER nejsou snad ani z tohoto světa. Přinášejí nám hudbu nahranou v samotném záhrobí. Smrtící kov, který připomíná rozkládající se mršinu! Vynikající old school death metalová deska!

Asphyx says:

SOULSKINNER reads us the book of deaths again. Their death metal is old, scabrous, cruel, ugly, disgusting and evil. The same as mankind is. It feels like every wrong quality of people worm up from underground. This album has a great sound, mouldy ideas and infinite atmosphere of the beyond which gives the old good patina to it. Before listening to this album turn all crosses upside down, sacrifice a goat and draw a pentagram on the floor. This record has an incredible power, energy and dark aura. During these songs you will be crucified many times and you will be sacrificed to the Hell itself. The "Descent to Abaddon" is like a mirror which reflects all the black faces. This goes to the essence of death metal. Light up fire! The Pandora´s box has been opened again and the worst illnesses have been spread in the world. SOULSKINNER could not be from this world, it´s just not possible. They bring us music which is played in the death kingdom. Death metal which reminds decaying carcase! An amazing old school death metal album!

SOULSKINNER lineup 2017
Gothmog – vocals
Bill Zobolas "EL" – guitars
Kostas Savvidis – drums
Spyros Triantafyllou – guitars
Costas Analytis – bass
Share this games :